Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok rendelni/venni...

Hol tudok rendelni/venni olcsón hamisított "hyperbeast" cuccokat?

Figyelt kérdés
Gondolok én Bape re vagy Off-White-ra vagy bármi másra

2018. dec. 15. 23:45
 1/7 anonim válasza:
2018. dec. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hamisitott alatt replikara celzok es ha neked van írj privatot nyugodtan
2018. dec. 16. 08:11
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 köszi szépen de nem az AK26 ra gondoltam komolyan kérdeztem amúgysem szeretem őket
2018. dec. 16. 08:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Először is az hype beast nem pedig hyperbeast, másodszor pedig ne vegyél hamisított dolgokat mert nincsen annál szánalmasabb mikor valaki hamisítványban jár.
2018. dec. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves #4 elnézést véletlen elutottolem es en es sok ember nem igy gondolja elsősorban azért vennem mert megtetszett csak nincs ra pénzem illetve nem vagnek fel vele hogy ez eredetni ha nem az.
2018. dec. 16. 19:25
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Uristen, ha nincs penzed ra akkor ne vegyel mar. Annyira gaz es szanalmas ahogy a kis 15 eves fiuk a kamu yeezyjukbe meg gucci cuccaikba jarkalnak kozben 20 meterrol latszik hogy kamu.
2018. dec. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak akkor vegyel ha van ra penzed.. Ne vegyel kamut.

Siman tudsz venni 3000 ftert egy jo polot a zaraban, nem leszel menobb a kamu cuccaiddal. Inkabb a barataid is le fognak nezni emiatt, kiveve ha ti ilyen kamu cucc gang vagytok

2018. dec. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!