Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy 168 centi magas, kb.58-60...

Egy 168 centi magas, kb.58-60 kilós felnőtt nő hányas ruhákat hord alul / felül?

Figyelt kérdés
2018. dec. 16. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy oszlik el rajta. Hasonló paraméterekkel S-es ruha alul felül, én kabátból M-eset veszek mert nagy hátam és vállam van. Nadrágból 36.

Szerintem kb S-M.

2018. dec. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én 166 centivel és a fent említett súllyal XS-S-es felsőket és 36-38-as nadrágot hordok.

De egyébként tényleg sokat számít, hogy oszlanak el azok a kilók. A ruhák szabásáról és az eltérő méretezésről ne is beszéljünk.

2018. dec. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

170cm/60kg vagyok, és tényleg minden méretből vannak ruháim 34-től 38ig.

A nadrágokból általában 38-as kell, szoknyából 36, nyáriruhából 38, felsőkből meg tényleg minden méret van XS-től M-ig, fazontól és anyagtól függ.

A sztreccses pólókból elég az S, kötött pulóverekből szintén XS-S, bodykból és ingekből viszont már kell az M.

2018. dec. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Alkatfüggő. Én kicsit alacsonyabb vagyok így kisebb helyen fér el az az 58kg mégis S-es holmikat hordok. Kabátból szoktam néha M-est vásárolni. Más a szabása, mint egy sima pólónak és számolni kell az aláöltözettel is.

A ruhák anyaga sem mellőzhető. Egy merev, rugalmatlan holmiból sokszor a nagyobb méret kell. Én egyberuhákkal szoktam megjárni. Körte alkat. Kis mell, még kisebb derék, széles csípő. Az S-est nem tudom ráhúzni a csípőmre. Az M-es pedig nagy mellben, deréknál pedig óriási.


Egy barátnőm pedig felül L-es felsőket hord, széles a háta.


Plusz a márkák eltérő méretezését se felejtsük el.

2018. dec. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Alkat függő.

S az se mindegy, hogy izom vagy zsír adja ki a súlyt 😉


Edzett homokóra alkatom van, senki ki nem nézi a 60kg-t belőlem.


160cm 60kg vagyok. (mindenki 50-52 fele saccol)


Felsők S-M attól függ milyen szabású.

Szoknyák nacik s alsóneműk M.


25/N

2018. dec. 17. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 38-40-es méretet hordtam, amikor ezekkel a paraméterekkel rendelkeztem, pedig hetente 4-5x edzettem előírt terv szerint és étrendem volt. Nekem nagyok a melleim és széles a csípőm. Alkattól is függ, ahogy írják.
2018. dec. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én felül xs-s / 36-38

Nadrág, szoknya szintén 36-38, farmer 26-27

2018. dec. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
M
2019. jan. 1. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!