Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jól néz ki ez a...

Szerintetek jól néz ki ez a kabát egy vékony, magas lánynak? Nem túl hosszú?

Figyelt kérdés
[link]
2018. dec. 17. 13:38
 1/8 A kérdező kommentje:
A rovidebbekben úgy nézek ki, mint akit osszenyomtak. Nem akartam ilyen hosszút,először nem is tetszett, felveve már úgy voltam vele hogy elmegy, utána mivel kint próbáltam a tükör előtt nem pedig a probafulkeben három idegen is mondta,hogy mennyire jó és meg kell vennem. Otthagytam, de lehet visszamegyek érte
2018. dec. 17. 13:44
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudd, hogy a vékony magas lányoknak állnak igazán jól a hosszú cuccok. Akárhogy is, a magas embereken mutat szebben a legtöbb ruha.

A hosszú ruhák, akár kabát, akár egy bő szoknya, tunika, stb... a magasokon áll jól, ne tarts attól, hogy nem áll jól...!!!


A túl rövid ruhák amik kevésbé állnak jól a magasaknak, inkább a magamfajta törpéknek valók, pl egy rövid top, miniszoknya, rövidgatya, stb.


Amit linkeltél jó kabátnak tűnik, számomra átlagos nem tetszik őrölten, de persze semmi rosszat nem lehet róla mondani (csak nem az én világom).

És szerintem nem is hosszú.... Mielőtt kattintottam, azt hittem egész hosszú, térd alá érő kabátról lesz szó... :)


Na szóval biztos, hogy csinosan állhat rajtad, ez ne tartson vissza! Azt fontold meg, hogy tetszik-e!


Egyébként pedig minél hosszabb a kabát, annál jobb a hideg télben.... Én törpe létemre megfogadtam pár éve, hogy ezentúl csak hosszút veszek, szóval télire minimum az a hossz, ami a te kedvenc kabátodé... :) És engem már nem érdekel, hogy hogy áll, csak ne fázzak... :D

2018. dec. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez a fazon pont a magas, vékony lányokon áll jól!
2018. dec. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kepen a lanyon nem all jol...
2018. dec. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még valami, írtad vékony vagy... Arra figyelj, mert látom, hogy derékon alul, csípő részen olyan tulipán formában bővül a szabása.... Szóval arra figyelj, hogy ha vékony a csípőd/fenéktáj.... akkor ne válassz hat számmal nagyobb méretet, mert az hülyén néz ki. Csak úgy akkorát, ami felveszi a tested vonalát...
2018. dec. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Maga a kabát nagyon tetszik, csak túl hosszúnak érzem magamon, de lehet, hogy csak szokatlan, mert eddig rövidebb kabataim voltak vagy más stílusak.

Most szovetkabatom van de nagyon fázok benne.

A modellen tényleg eláll egy kicsit. Nekem teljesen felveszi az alakom.

2018. dec. 17. 14:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak előnye van annak, hogy kicsit hosszabb. És ez még egyáltalán nem a túl hosszú kategória.
2018. dec. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megvettem!:) Nem bánom! Köszönöm a válaszokat!
2018. dec. 18. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!