Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy nőtől mennyire igénytelen...

Egy nőtől mennyire igénytelen mindennap ugyanabban a cipőben lenni?

Figyelt kérdés
Anyagilag megengedhetné magának, mindig egy retkes koszos cipőt hord egy kolléganőm. De már másoknál ezt megfigyeltem...

2018. dec. 17. 15:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Csak azért igénytelen, mert koszos.
2018. dec. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%

Koszos és/vagy szakadt cipőben lenni nemtől függetlenül elég igénytelen.


Minden nap ugyanazt a cipőt viselni (ugyanis a fő kérdésben csak ez áll) miért lenne igénytelen?

Nekem is csak két pár csizmám van télre, de 10-ből 9 alkalommal az egyiket hordom, mert annak hosszabb a szára, én meg fázós vagyok. Nem érzem magam igénytelennek emiatt.

2018. dec. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem takarítja igénytelen,bár saras időben nehéz mindig tiszta cipőben lenni. Azzal nincs gond, ha csak egy cipőt hord. Minek állandóan válltogatni?Attól,hogy van rá pénzed még nem kell 20 cipőt, 10 táskát venni.
2018. dec. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
98%
Én is ugyanabban az egyben járok, néha veszek fel másikat. Körbenéztem most, a kolléganőimen is minden nap ugyanaz a cipő van. Sose jutott eszembe, hogy igénytelen lenne. Ha retkes, az persze más.
2018. dec. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
98%
Te minden nap másik cipőt húzol fel? Neki más az értékrendje, lehet másra kell a pénz, vagy gyűjt valamire.
2018. dec. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nálam alap, hogy cserélgetem, egész nap beleizzadok a cipőbe, csizmába, és másnap is ugyanabban lenne, sztem nem higiénikus...
2018. dec. 17. 16:23
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
Ja, bocs. Van aki rendes cipőt vesz. Abba nem izzad a láb.
2018. dec. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

en nagyon nem vagyok izzados, szoval labra se szoktam

cipom van 6-7 de az egyik koszos most es ezert nem akarom hordani, a tobbit meg mar annyira nem szeretem igy mar kb 1.5 honapja ugyanazt hordom csak.

2018. dec. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
MINDENKI izzad valamennyire, én is márkás bőr cipőket hordok csak, de ha egész nap a egy fűtött irodában ülsz, az teljesen más
2018. dec. 17. 17:14
 10/19 anonim ***** válasza:
97%

Attól még nem igénytelen, hogy minden nap ugyanabban a cipőben van. Szerintem nagyon sokan ugyanabban járnak végig egy-egy évszakot mondjuk.

Ha koszos a cipője, az már igénytelenség.

2018. dec. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!