Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen gyakran veszel ruhát?

Milyen gyakran veszel ruhát?

Figyelt kérdés

Csak akkor, ha szükséged van valamire?


Vagy rendszeres időközönként (havonta, évszakonként)?


Mihez kezdesz a régiekkel?


Àllandó ruhatárad van?


2018. dec. 17. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha kedvem van vásárolni, vagy valamire szükségem van.


Van, hogy hónapokig nem veszek semmi újat, máskor egy héten többször is. Áruházban leáraztak valamit ami tetszik, jöhet. A városban van szabad fél órám: irány az egyik turi.


A régieket állapotuk szerint kezelem. Ami drágább és jó állapotú azt eladom, aminek nincs baja de nem egy nagy érték azt felajánlom barátoknak vagy leadom szeretetszolgálatnak. Ami kevésbé szép azt a kuka mellett hagyom zsákban, hajléktalanok elviszik.

2018. dec. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Minden reggel. Hideg van.
2018. dec. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
Ha szükség van rá vagy ha találok valamit amit régóta akartam venni de addig nem jött velem szembe. Ez évi kb. 5 alkalom. A régiek = azok amiket már nem tudok pl. munkába hordani mert mondjuk kinyúlt, bolyhos, szakadt mennek otthoninak vagy kutyásnak, aztán kukába. Nagyjából állandó ruhatáram van, azt szelektálom és pótolom belőle ami tönkrement.
2018. dec. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sajnos kicsit vasarlas manias vagyok, kb hetente veszek valami ujat. teljes aron csak akkor veszem meg, ha nagyon-nagyon tetszik. imadok turizni is, ha bemegyek biztos nem tavozom ures kezzel. neha rendelek, de nem igazan szoktam, csak neha mert felek, hogy nem lesz jo a meret. probalok leszokni de nehez.
2018. dec. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

túl gyakran, az biztos

Különben változó, ha valamire szükségem van, vagy úgy érzem, hogy kevés olyan ruhám van ami megfelel az életstílusomnak (pl ha a munkahely nem elegáns kicsit se, akkor lehet pár lazább de szép cuccra van szükségem, mert idétlen lenne minden nap magassarkú-ceruzaszoknya kombóban toporogni, szóval nyárra kellett pár hétköznapi de nem mutogatós ruha)

és emiatt kezdek sokszor listát írni, gyűjtögetni, hogy mi az, ami jól jönne. Nyáron például nem vásároltam 3 hónap alatt csak egy övet, most a tél kezdetével vettem inget, pulcsit, zoknit, kabátot, mert már más igényeim voltak.


Szóval inkább ha szükségem van rá, és tudom, hogy tényleg hordanám. De azért túl gyakran, mert néha látom, hogy bizonyos darabokat nem használok ki, és arra elég lett volna más is.

Ez kb az évszakok elején van.


A régieket leselejtezem, ami szép állapotú általában eladom, vagy elajándékozom mostanság, mert nincs időm bíbelődni vele.


Állandó ruhatáram van, 22 éves vagyok, és vannak jó minőségű bőrcipők, kabátok, blézerek, topok, nadrágok, amiket 3-4 éve vettem. Ennél régebbről nem nagyon van, amit hordanék, de ezek közül sokat heti szinten most is.

A nyári blúzokat hordom ősszel is blézerrel, vagy enyhébb téli napokon.

2018. dec. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem minden hónapban veszek valamit. Imádok öltözködni és még sulis voltam nem tehettem meg, hogy mindent megvegyek ami tetszik, most igen így élvezem. Bár most már tényleg rengeteg ruhám van és nehéz mindent hordani. Van, hogy 2-3 hónapig nincs rajtam ugyanaz.
2018. dec. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!