Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, van aki egész télen...

Csajok, van aki egész télen sportcipőben van?

Figyelt kérdés
Én egy vastagabb sportcipőkben jobban érzem magam, mint ilyen csizma, bakancs bokacsizma kombinációkban, de úgy látom az utcán, hogy mások is...

2018. dec. 19. 11:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
10%

Még nincs igazán hideg, elég a sportcipő.

Ha valóban hideg lesz, akkor persze, jöhet a bokacsizma / csizma is.

2018. dec. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%

Reggel mínusz 10 fok volt, és havas minden. Ennél milyen hidegebbet akarsz még? :D

Én meghalnék sportcipőben ilyenkor. Szerintem azok is fáznak, akik hordják, csak kis lökött tinik, akiknek még ciki felöltözni rendesen. 3:)

2018. dec. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%
1-es vagyok: Bp, nem indulok el fél 7 előtt, tömegközlekedem, nem kell sokat a megállóban állni. Hó az utcán nincs, csak a parkban - szóval nyilván életmódfüggő.
2018. dec. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%

Időpont ma 12:07

Igen, tudjuk, hogy az idősebb generáció olyan tudás birtokában van, aminek ezek a kis tinicskék nincsenek, és sokkal jobban tudják az életkorukból adódóan, hogy mit kellene mindenki másnak csinálnia.

2018. dec. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
30%
Majd ha nem lehet gyereked vissza gondolsz és rá jössz hogy nem divatolni kellet volna hanem feloltozni
2018. dec. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
43%

Kivan a bokank nem lehet gyerekunk!


En is sportcipot hordok (fila disruptor, vans) es melle raadasul olyan lazado vagyok hogy bokaig ero mom jeanst veszek fel hozza.

De mivel fazos vagyok, egy jo vastag kotott feher zoknival egeszitem ki es igy fiatalos marad es nincs is kint a bokam. Nagyon hidegben vekony harisnyat is veszek a zokni ala attol fuggetlenul, hogy milyen cipo van rajtam.

Neha platform lakk bakancsot is felveszek de az se sokkal melegebb se magasabb a szara mint a sportcipoim. Ahhoz fekete zokni es letudva.

Lehet kovetni a tinidivatot telen is csak okosan kell :) es nem mindenkinek fazik a bokaja terde stb.

2018. dec. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
25%
Általában a sportcipőknek vastagabb a talpuk :) (kivétel vans converse) de én pl az airforceomat használom néha...Egy rosszabb minőségű bakancsban hamarabb szétfagyok.+Levi's mom jeans és kint a bokám is annak aki szeretné feldühíteni magát ezen:D és még mintás zoknit is felveszek.
2018. dec. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%
Én nem tudok hidegben sprotcipőt hordani. Egyszer megsérült az Achilles inam és azóta ha hideg éri, megint kiújul a fájdalom.
2018. dec. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem vannak télies sportcipőim.
2018. dec. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nálunk van hó az utcán, ilyenkor én már csizmát veszek.

Ha száraz teljesen az idő, akkor van, hogy csak sportcipőt (Vans Churchill, vastag talpú).

2018. dec. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!