Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek hogy nézne ki?

Szerintetek hogy nézne ki?

Figyelt kérdés
Szakadt farmer alá vastag fehér harisnyanadrág?

2018. dec. 19. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Borzalmasan.

Rakd el a szakadt farmereid tavaszig. Ha nagyon nincs más, akkormeg vegyél hozzà egy testszínű pamut harisnyàt.

2018. dec. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ilyenre godoltam csak a harisnya fehér.

[link]

(a 4. verzió)

2018. dec. 19. 20:37
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Szóljatok már le a köcsög divatról!!!! Tél van!!!!!! Nem tudtok ti rendesen felöltözni??? Ilyenkor is csak a divat megy, szakadt nadrág, bokanadrág meg a köcsög boka zokni tok! Én csak szegény szüleiteket sajnálom hogy nem tudja a gyerekeit meg nevelni! Normális nadrágot nem tudtok fel venni? És akkor kérdezhetnéd az hogy farmer nadrág alá fehér vastag harisnya elég ebben az időben? És akkor kapnál normális választ, szerintem, de elnézését hogy ilyen őszinte voltam!!
2018. dec. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3; Win!
2018. dec. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem. A 4. verzió is borzalmas. Ha szakadt farmert akarsz hordani, akkor ne legyen alatta semmi. És legyen tavasz vagy nyàr.

Hasonló hatást érhetsz el, ha boyfriend nadràgot viselsz enyhén felhajtva harisnyàval + bokacsizmával. De akkor se legyen fehér a harisnya. Úgy egészében a fehér harisnyát felejtsd el. 3-5 évesek közt menő, mint a szines harisnyanadrág is. Vagy fekete vagy nude.


Első voltam.

2018. dec. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Anno én bulizni mentem úgy, h szakad farmer alatt fehér harisnya volt rajtam. Bár nem vastag, hanem vékony. És nem voltak túl nagy lyukak a nacin. Az uv alatt piszok jól nézett ki szerintem. Vastaggal nem venném fel. Vastag harisnyákból inkább sötétebb árnyalatokat szeretem, a világosakat nem annyira.
2018. dec. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A 3.válaszolónak maximálisan igazat adok! Mi a f.....nak az a szakadt farmer ilyen rohadt hidegben?Ha én tinédzser koromban igy mentem volna ki az utcára télen, hát igencsak viszonozták volna a szüleim ezt egy jó pár pofonnal, ez tény! És mit zavar tégedet 1.válaszoló, ha a kérdező fehér harisnyát akar hordani? Nincs az korhoz kötve, nemcsak 3- 5 éveseknek gyártanak, van felnőtt méretben is.Hadd ne mondjam, hordják a balettáncosok, néptáncosok, ennyi elég is! Annyira unalmas már, ha valaki fehér harisnyát akar fölvenni, megszólják érte: Hány éves vagy? 4- 5?

Na nem! A fehér harisnya is tud szép lenni, ha megfelelő ruhákkal van kombinálva.Például a kolléganőm a farmernadrágja alatt fehér pamuthsrisnyanadrágot hord,csak a térdénél van kiszakitva a farmerja, és csodák csodája, senki se szólta meg még érte!

2018. dec. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!