Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki használ alvómaszkot...

Vece kérdése:

Valaki használ alvómaszkot rendszeresen mi a véleménye erről?

Figyelt kérdés
//www2.hm.com/hu_hu/productpage.0683435004.html

2018. dec. 20. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Hihetetlenül kényelmetlen - szerintem.
2018. dec. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Nekem ful nelkuli szormes rozsaszin van. En a szormes reszet teszem az arcom fele, sokkal puhabb, jobban illeszkedik a szemzugokba es teljesen kitakarja a fenyt :)

Nagyon szeretem foleg lusta hetvegeken amikor zavar a feny. De este is nagyon jo ha telefonnyomkodos/tevenezos vagy mert felteszed es kenyszerit arra, hogy becsukd a szemed es aludj :)

2018. dec. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Mi pedig becsukjuk a szemünket.
2018. dec. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én évek óta csak alvómaszkkal alszom. Irtóra zavar a fény. Mikor megveszem, akkor persze nagyon ráfeszül az arcra, de néhány alkalom után megfelelőre nyúlik. Nekem nem szőrös, hanem sima van(nem tudom ez olyan-e), de az enyémnek orr résznél van egy kis párnácska, ami nem engedi be a fény és rásimul az arcomra. Én imádom
2018. dec. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%
Én nem értem, csak nálunk van redőny meg villanykapcsoló?
2018. dec. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak nalatok van redony, de rengeteg embernek nincs...

Plusz ahhoz is hasznos, hogy ha ejjel meg tanulni szeretnek de a paromnak koran kell kellnie, akkor o tudja hasznalni es nem zavarja a lampafeny

2018. dec. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Megszokás kérdése. Én nagyon szeretem rendszeresen használok is. Én aliról rendeltem ilyen szatén fekete szélesebb pántú. Nyilván ismerem a redőnyt sötétítőt is de ez számomra praktikusabb
2018. dec. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!