Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti ilyen időben hogy...

Lányok, ti ilyen időben hogy hordjátok a leggingst? Szoktatok alá még egy vékony harisnyát húzni? És zoknit?

Figyelt kérdés
Nem igazán szoktam leggingsben lenni, de múltkor tévedésből azt vettem harisnya helyett. Ma vettem föl elösször a céges vacsorához egy vastag, kötött hosszított felsővel, és egy térd alá érő csizmával. Vettem még alá egy vékony harisnyát, meg egy zoknit, h ne mezitláb legyek a csizmában. Viszont így elég kényelmetlen volt. A leggings mindig felcsúszott a harisnyán, nem maradt meg a helyén a vége. Illetve a zokninál sem tudtam eldönteni, h a leggings végét húzzam rá a zoknira, vagy a zokniba van belehúzva a leggings. Ti hogy szoktátok hordani, hogy kényelmes legyen?

2018. dec. 20. 22:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Haha, no mondom, nálam mi a sorrend: alulra harisnya, rá a leggings, a zokni pedig ráhúzva. Nekem nem szokott csúszkálni, szeretem, mert melegebb, mint egy farmernadrág szerintem. Ráadásul hosszított felsővel nagyon csinos tud lenni, ma pont így volt rajtam, harisnya + leggings egy ejtett vállú púderszínű felsővel, sokan megdicsértek benne.
2018. dec. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Nekem eszembe sem jutna harisnyát húzni a leggings alá. (Ami valójában egy lábfej nélküli harisnya. Inkább veszek egy jó vasgat anyagút és azt veszem fel, nyilvàn zoknival, ez természetes. Például egy 100den-es harisnya alá sem veszel egy másikat (gondolom). Na, a leggings alapból vastagabb, mint egy 100den-es:)
2018. dec. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én simán vastag, téli harisnyát hordok, ruhával, szoknyával.

Farmer hideg télen, de ha mégis azt veszek (ritkán, mert munkahelyre nem lehet ),

Ha leggings, akkor ugyanez zoknival.

2018. dec. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

1# Köszi, legközelebb majd kipróbálom, h a leggingsre húzom a zoknit. Valóban tök jó meleg volt így, csak egy picit furcsa érzés volt a lábamnak a csizmában, h mocorognak rajta a dolgok. :D Viszont, ha te azt mondod neked nem szokott, akkor nekem is van remény. Mindegy, majd lesz alkalmam kitapasztalni, gondolom ezek elég sokáig bírják a strapát. A hasonló vastagságú/anyagú harisnyáim is 2-3 telet kibírnak, és általában a lábfejüknél mennek tönkre, ami ugye a leggingsnek nincs. Amúgy felmerült bennem még 1-2 dolog: számít a harisnya anyaga? A vastagsága? Illetve a színe? Mármint, h nem lehet, h azért csúszkált, mert lycrás harisnya volt alul, ami amúgy is elég csúszós?! Mondjuk egy kreppel más lenne a helyzet? Annak durvább az anyaga. Milyen vastagságú ideális 15-20den, vagy lehet vastagabb is? Illetve számít az valamit, h testszínű, vagy fekete harisnya van alatta?


2# Valóban egy lábfej nélküli harisnya, és pont ezért nem nagyon hordtam még, mert ha már harisnya, akkor érjen végig... :) Ami nekem van az 100denes. Mondom, harisnyát akartam, de vagy én nyúltam mellé a tescoban, vagy csak valaki rossz helyre tette vissza, de itthon vettem észre, h ez nem harisnya. Hát, amúgy de. Ha nagyon hideg van, akkor van, h 2 harisnyát veszek fel, mondjuk, ha sokat kell kint lennem, utána meg bent. Akkor már túl meleg lenne pl egy 160denes, de ha 2 80-as van rajtam, akkor, ha az egyiket leveszem, pont jó. :)

2018. dec. 20. 23:42
 5/14 Metionin ***** válasza:
67%
Én nem bírom ha valami alatt harisnya van. Hidegben szoknya alá hordok vastag thermo leggingst, az alá nem kell semmi. A zoknit a leggingsre húzom rá.
2018. dec. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
3# Általában én is. Ha már harisnya (anyagú) akkor érjen végig. Pont a lábfejem nem szeretem csupaszon hagyni. Meg szerintem egyszerűbb is egy harisnyát felvenni, mint egy harisnyaszerűséget meg egy zoknit. Mindegy, próbálgatom picit, de nyilván maradok a harisnyáknál, azért mégiscsak az az igazi.. :)
2018. dec. 20. 23:50
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

3-as vagyok.

Én is jobban szeretem, ha van lábfej (vagyis, harisnya ), mert jártam már úgy leggingsszel, hogy ok, veszek rá zoknit, de a csizmám meg túl rövid volt hozzá, kilàtszott a zokni

2018. dec. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nylonharisnyára nem jó se leggingset, se zoknit venni, mert csúszkál. Vagy vastagabb léginst hordj, vagy olyan harisnyát ami nem full nylon.
2018. dec. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

😊*leggingst, telefon szórakozik.

Én is inkább nylonharisnyára húzok, de ha passzos a leggins, nadrág, akkor felcsúszik, az elég idegesítő.

2018. dec. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 ívy1 ***** válasza:
Nekem vannak vastagabb és thermo béléses leggingseim,sokkal melegebbek mint a farmer.Én nem veszek alá,harisnyát.
2018. dec. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!