Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyi ideig használsz egy...

Mennyi ideig használsz egy táskát?

Figyelt kérdés
Hány táskád van egyszerre? Mennyire váltogatod?
2018. dec. 21. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ameddig teljesen tönkre nem megy.

Perpillanat van 3 kistáskám/retikülöm, de csak az egyiket használom gyakrabban, 4 éves lesz, semmi baja, mint az új.

Emellé 4 hátizsákom (2 vászon, 1 műbőr, 1 sport), az utolsót napi szinten hordom egyetemre, bevásárláshoz, de semmi baja. A többit inkább városi sétákhoz nyáron.

Illetve van egy vászon szatyrom, 3 éves lesz, kicsit el van már rongyolódva, de még jó.


A sportos hátiszákot (Fjällraven) leszámítva az összes táskám Deichmann, ebay-es, vagy kínais, de meglepően jó minőség mind.

2018. dec. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Van egy hátizsákom, 5 éve használom, és egy válltáskám, azt kb 7, +sulitáska azt 4 éve
2018. dec. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Van egy fekete, 2 fehér (ebből az egyik új, a másik helyett vettem) és van egy barna.

Addig használom őket, míg tönkre nem megy.

Télen, esős időben inkább fekete, nyáron, tavasszal, ősszel jó időben fehér és amikor egy-két alkalommal barna ruhát veszek fel, akkor hordom a barna táskát.

2018. dec. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyszerre általában csak egyet használok, mert utálok pakolni egyikből a másikba, tuti valami kimarad.

A hátizsák abszolút nem az én stílusom, úgyhogy csak válltáskáim vannak, most épp egy fekete és egy világos (bézs).

Deichmannból vannak, amúgy kínaiban is szoktam még venni, néha fast fashion üzletekben is, de az ritkább.

Olyan 2 éves biztosan megvan mindkettő.

Ja, igen, bevásárláshoz vàszontáskát használok, olyan mintával, ami jelent számomra valamit(tehát nem csak egy random szatyor).

2018. dec. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mennyi idő alatt megy tönkre a táskátok hordhatatlanra? Nem hátizsák, a "hagyományos" női válltáska.
2018. dec. 21. 13:13
 6/11 anonim ***** válasza:
3-4 év, kb, én kínai táskákat veszek, de általában mindig jól megpakolom, így legelőször a fülek szoktak tönkre menni
2018. dec. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem 1 év. Ccc-s és olasz táska az utóbbi 2.
2018. dec. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kb 3 évig használok egy táskát (ennél tovább nem bírják általában). Három van egyszerre: egy nagyobb oldaltáska, amivel egyetemre járok, egy kisebb oldaltáska, amit a hétköznapokra hordok, és egy sport táska, amit általában strandra vagy fürdőbe viszek. És van még egy bőröndöm, de azt csak nyaraláshoz használom, és már nagyon rég óta megvan.
2018. dec. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2 év kb. Általában a kicsit drágábbak tovább bírják, de kínaiban is vettem már olyat amit 3 év után (szinte napi használatban volt) azért cseréltem le, mert meguntam, amúgy semmi baja nem volt.
2018. dec. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Metionin ***** válasza:
Amíg szét nem esik. 5-6 évig bírják általában. 3 van, egy nagyobb pakolós, egy lapos amiben inkább füzeteket lehet vinni és egy kis tarsolyszerű retikül gyanánt. Aszerint váltogatom, hogy mennyi cuccot kell vinnem. Ja meg van egy tornazsák de azt csak sportolni meg kutyázni viszem a hátra akaszthatósága miatt.
2018. dec. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!