Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg ciki vagy "b*zis"...

Tényleg ciki vagy "b*zis" manapság, ha egy férfit érdekli a divat és szeretne minél stílusosabban öltözködni?

Figyelt kérdés

Nekem rendben van az önbizalmam és igenis érdekel, hogy a maximumot kihozzam magamból. Átlagosnál többször járok vásárolni, és szeretnék jól kinézni, de erre sok férfi már rámondja, hogy b*zis stb.

Ezekből az emberekből ilyenkor csak az irigység beszél vagy mi? Kíváncsi vagyok a véleményekre, segítsetek megérteni.


2018. dec. 21. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem nem az irigység, csak nincs megszokva férfiaktól. A nőktől várják el, hogy jól nézzenek ki, a férfiak jók úgy, ahogy vannak.


De szerintem te csinálod jól, szerintem ad valami pluszt egy emberhez az, ha van véleménye arról, hogy mit hord. Nem kell drága, márkás cuccokat hordani, csak olyan kiábrándító az, akinek minden mindegy.

2018. dec. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

1. Nem. Az. Öltözködés. Határozza. Meg. A. Szexualitást.

2. A. Homoszexualitás. Nem. Degradáló. Szokjunk. Már. Le. Róla. Hogy. Ilyen. Értelemben. Használjuk.

3. Ha. Egy. Férfi. Jól. Öltözött. Az. Bejön. A. Nőknek.


Ezt a harom dolgot üzenném minden beszólogatós se.ggfejnek, akivel találkozol. Nyugodtan irányísd őket hozzám, rögtön nem lesz akkora pofájuk.

2018. dec. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
sajnos magyarorszag ilyen szempontbol is visszamaradott, bar Budapesten egyre tobb helyen nem ciki, ha adsz magadra. Szoval ne felj igenyes lenni onmagadra, aki szamit, az ugy sem fog lenezni.
2018. dec. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11%

Hajjajj!


Ma már férfinek születni is búzás!!

2018. dec. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29%
Nézem, ez most valami 20 évvel ezelőtti kérdés-e? De nem. Azért nem értem, mert az utcán járva 10-ből 11 fiú egy divatparádé, meg már nyolc éve is az volt. Ki marad akkor, aki egyáltalán beszólhatna ezért?
2018. dec. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%

Jesszus dehogyis! Mért lenne?! Számomra kifejezetten pozitívum, ha egy férfit érdekelnek ilyesmi dolgok.

Jó, mondjuk a divattal szerintem nem érdemes sokat foglalkozni, de ha valakinek van egy határozott stílusa, az szerintem sokat hozzá tud adni az egyéniségéhez/megjelenéséhez.

Ezenkívül rengeteg olyan szakma van, ahol kifejezett elvárás, hogy foglalkozz ezekkel, úgyhogy ilyen téren még előny is lehet.

Szerintem ha nem ezzel, akkor valami mással úgyis piszkálni fognak, minden emberben lehet találni olyat, amibe beleköthetsz, ha nagyon akarsz, úgyhogy ilyesmi miatt nem érdemes komoly változtatásokat vinni az öltözködéskultúrádba.

Nyilván mindenkinek egészséges szinten kell maradnia, szóval ha pl. valaki nem tud másól beszélni, vagy emiatt utasít el programokat, mert nem tud átöltözni közte, akkor az idegesítő, de ez lányok esetében is ugyanígy működik, és ha jól értettem, akkor nem erről van szó.

Szerintem jó, hogy foglalkozol ezzel, és igényes vagy ilyen szempontból, ne változtass ezen a jövőben se, főleg ne mások miatt!

16/l

2018. dec. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!