Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek egy 7-8 éves...

Szerintetek egy 7-8 éves kislányra adhatok cicanacit?

Figyelt kérdés
2018. dec. 21. 23:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
6%
jah, csinálj belőle miniribit. tök jó ötlet. ha nagymama akarsz lenni hat éven belül 🤷🏻‍♀️
2018. dec. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Mért lenne miniribi ?
2018. dec. 22. 00:21
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Adhatsz rà nyugodtan. Kènyelmes viselet. Arra figyelj hogy megfelelő felsővel vegye fel. Tunikàval, hosszabb felsővel.
2018. dec. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Miért is?
2018. dec. 22. 00:39
 5/22 anonim ***** válasza:
79%
Mert ugyanolyan áttetsző mint egy harisnya. És max a szakmabelieknek kéne a hátsójukat mutogatni, nem pedig kislányoknak.
2018. dec. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
37%

Mit értünk cicanadrág alatt, mert nálam a cicanaci az nem átlátszó.


Nekem kiskoromban volt egy eszméleten menő, melírozott szürke 101 kiskutyás. Nem volt átlátszó, és nem hordtam tunikát 8 évesen, sima póló volt, nevetségesen betűrve a nadrágba.

2018. dec. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
66%
Azért, mert a cicanaci nem nadrág! Ugyan olyan, mint egy harisnya! Akkor is, ha nem átlátszó. A harisnyával egy kategória. Arra gondolt az egyik válaszoló, amikor azt írta, hogy megfelelő felsővel add rá, hogy legyen elég hosszú a felső. Tehát minimum a fenekét eltakarja.
2018. dec. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem simán, de tényleg hosszabb felsővel viselje, úgy, mint a felnőtt nők is jó esetben. Mert ugye náluk is qrvás meg gáz ha kint van a fenekük a leggingsből.
2018. dec. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem is hosszabb felsővel add a kislányra. Egyébként szerintem kicsit hideg most az idő a cicanacihoz,ha nem bélelt, szóval ha nagyon vékony, inkább tartogassátok tavaszra vagy benti játszósruhának:)
2018. dec. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
68%
Nem tom, amikkel én találkoztam eddig kislány cicanacik, egyáltalán nem olyanok voltak, mint egy harisnya. Igazából sima szűk nadrágok gumis derékkal, siman fel lehet venni egyszerű pólóval is. De most tényleg elég hideg van hozzá, esetleg bentre, ha mondjuk hord ilyenkor overállt vagy valamit kintre.
2018. dec. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!