Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Deichmann catwalk chunky...

Deichmann catwalk chunky boot-rol valakinek vélemény? Kényelmes? Strapabíró? Megéri az árát? Nagyon megnéznek benne az emberek? :D

Figyelt kérdés

[link]

Ez lenne az amúgy.



2018. dec. 22. 00:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Catwalk cipőket szeretem, több párom van a márkától, ezek viszont ritka ocsmányak. Ha szereted a negatív figyelmet hajrá, neked kell, hogy tetsszen.
2018. dec. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Aztak*urva de ocsmàny egy cipő.

Soha nemértettem hogy miért jó ilyen ormotlan, alaktalan cipőt hordani. Akkora lábat csinál a lányok hogy megirigyli a jeti a cipőt.

2018. dec. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nagyon ocsmány. Talán ezért is tetszik ennyire :D haat a szívnek nem parancsol az ember :D
2018. dec. 22. 21:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Én rendeltem és vissza is vittem. Iszonyatos nehéz az eladó is mondta hogy nagyon nagyon súlyos.
2018. dec. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pont ma sikerült levadásznom 50%-kal olcsóbban. Remélem nekem nem lesz vele ilyen problémám. Bár volt egy időszakom, amikor hatalmas acélbetétes bakancsot hordtam és az sem bizonyult neheznek. Ez biztosan könnyebb, majd meglátjuk. Köszönöm a valaszaitokat, kellemes ünnepeket!
2018. dec. 24. 16:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is nagyon tetszik a cipő, mit tudsz róla mondani méretezés szempontjából? 37 és feles a lábam, általában a kisebb szokott jó lenni, szerinted a 37-eset érdemesebb rendelnem?
2019. aug. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak most láttam sajnos. Gondolom már nem aktuális, de azért leírom. Tényleg nehéz, de hamar megszoktam, imádtam , ameddig tartott. De elég hamar szó szerint ketté repedt a talpa.. visszavittem és visszakaptam az árát.
2019. szept. 20. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!