Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valóban megéri az árát egy...

Valóban megéri az árát egy Converse cipő?

Figyelt kérdés

Jelenleg 3 vászon tornacipőm van, kettő a Deichmann-ból, illetve egy a kínaiból.

3000Ft ill 1500Ft-s áron vásároltam őket, az első kettő egy éves lesz nyáron, hibátlan állapotban, a harmadik még új.


Ehhez képest egy Converse nagyjából 20 ezer Ft.

Valóban 6-7szer olyan tartós, és jó minőség?


(Ha vennék, csak sima fehér rövidszárút)


2018. dec. 22. 22:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 9000 vettem Converse tornacipőt, (akció) kb 3-4 éve hordom, még semm baja, elég csak időnként kitisztítani, hogy ne nézzenk ki nagyon igénytekenül.
2018. dec. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Ne fehéret szerintem.
2018. dec. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Emberfuggo, hogy megeri-e. En sosem voltam annyira erte, baratnomnek viszont a Converse az alap. Mivel ugyanakkora a labmeretunk ra tudott venni, hogy kiprobaljam es el kell ismerjem, hogy rohadtul kenyelmesek. Persze ha szamok alapjan megyunk, biztos nem 6-7-szer kenyelmesebb, igy csak toled fugg, hogy a kenyelem meger-e tobbszoros arat.
2018. dec. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem van egy Converse cipőm, szerintem megértem az árát, már 6 éve nyúzom :)
2018. dec. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem rossz egy Converse, de amire a 10-20-akárhány ezret fizeted, az nem a cipő, hanem a brand meg a reklám.
2018. dec. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

A kínai tornacipő 4 évet bírt, mire a sarka elengedett. A Converse fél évet bírt nálam és 14 ezer volt...


Nekem nem jött be.

2018. dec. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Több mint 7 éves a conversem, annyi baja, hogy kifakult az anyag, és az orránál oldalt van egy törés ahol hajlik a láb. Nem lyukas, se az anyag, se a talpa.
2018. dec. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Egy nő tornacipőben szerintem nőietlen és slampos. Függetlenül attól, hogy milyen márkájú a cipő és mennyiért vette...
2018. dec. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na és tesiórára akkor mit kellene vennem szerinted?!
2018. dec. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vettem egyet, mert nagyon kíváncsi voltam a márkára. Nekem, aki sokat gyalogolok, fájt benne a lábam, nem éreztem kényelmesnek. De az tény, hogy mindenki vagánynak gondol és elismerően nézi a lábam, ha abban vagyok. Menő, de nem kényelmes.
2018. dec. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!