Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, ha a nők annyira...

Csajok, ha a nők annyira rivalizálnak egymással, akkor miért segítik ki egymást sminkelési és öltözködési tippekkel?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, mint itt, hogy vadidegenek egymásnak :)
2018. dec. 23. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Mert a rivalizálás ellenére van egy fura összetartás a nőkben, ha ilyen dolgokról van szó. Legalábbis ez az én tapasztalatom. 22/L
2018. dec. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Alapvetően nekem az a véleményem, hogy mindenki rivarizál valamilyen mértékben. A férfiak is(kinek milyen autója, elektronikai eszközei vannak de akár külsőségekben is, ki izmosabb ki sportol többet, ki eresztett egy kis pocakot stb). Természetesen ez függ az adott embertől, vannak olyan férfiak illetve nők is akiket ezek a dolgok nem érdekelnek.

Személy szerint én az igazi barátaimmal vagy a családom női tagjaival nem rivalizálok. De! Gondolj bele sok, amúgy kedvesnek tűnő tanács mögött is van egy kis gúny. Vedd meg ezt a ruhát baromi jól áll(sz*rul áll de legalább így én jobban nézek ki). Próbáld ki ezt meg azt a diétát= sz*rul nézel ki.

Ettől függetlenül sok kedves és tényleg őszinte tanács van, amikor senki nem akar neked rosszat, nem is akar rádsózni semmit hanem őszinte segítség áll a háttérben. Mi nők alapvetően nagyon tudjuk utálni egymást, viszont mindig van bennünk egy kis érzékenység a másik iránt ami felül tudja írni azt, hogy éppen mennyire nem kedvelem az adott embert.

Nekem ugyan miért fájna hogyha Julikának jól áll a bordó de nekem nem passzol a hajamhoz? Dögöljön meg a Julika a bordó ruhájában mert nekem nem áll jól?!

2018. dec. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Èn nem rivalizálok,annak ellenère,hogy irigykedem...

Gyerekesnek tartom!

2018. dec. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel nem riválisként tekintek senkire. Persze, van amikor irigykedve megnézek valakit vagy kritizálom a megjelenését magamnak, de ezt nem az önigazolàs miatt teszem.

Tanácsot én azért szoktam adni he kér valaki, mert nekem speciel egy nő se volt az életemben aki megmutasson bármit is a sminkelés és az öltözködés világàból. Mire pedig eljutottam a mostani szintemre nagyon sok szenvedés és csalódás törtènt, amik elkerülhetőek lettek volna, ha valaki segít.

2018. dec. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Ezt a sminket csak az ellenségemnek ajánlanám. Na, ki is próbálom valakin gyorsan....
2018. dec. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem rivalizálok. Van barátom, ha nincs, akkor is jut ide elég férfi, testvériséget érzek a nők iránt, a munkahelyen is, baráti társaságban is. Viszont nem akarok álszent lenni, ha egy lány nagyképűen viselkedik, ugyan annyira, ha nem jobban idegesít, mint mikor egy férfi, aki lenézi a nőket.

De amúgy ha rivalizálást is érzek, bárkinek segítenék bármiben, nem tartok fenn haragot, hogyha tudok segíteni bizonyos dolgokban, megteszem bárkinek.

2018. dec. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A gyak.kerdeseken nem latom ki h nez ki .. igy segitek xD de ha vlki szebb kerne segitseget lehet neki nem segitebek xD oszinte vagyok legalabb.itt nem latom ki h nez ki.amugy szeretek masoknak segiteni.jo szivem van kulsom ellenere xD. Sajnos sok a fuckboy aki irogat es kapok is masoktol vissza igazolast. En tobb not nezek meg mint ferfit. Amugy.az onbizalmam sztem a hekyen van xD de am nincs egom... rosszat snekinek nem kivannak vissza szall. De en nem voltam feltekeny lanyokra max a cuccara. De magara nem. El kelk magadag fogadni megszeretni.nekem sikerult is azt hiszem.az se jo ha nem jrogatbak rad fiuk nem naon kapsz vossza igazolast meg az se ha kb 10 bol 8 9 csak fuckboy aki csak azt akar.... imadok sminkelni engem mindig lazba hoz ez a tema.ingyen mast is annyira kisminkelnek elcsajoskodak egesz eletembe xD de tudom az elet nem.errol szol.de lazba hoz ez a tema es szivesen segitek masoknak. Nekem nem rihad a belsom:)amugy sajna sokszor nem is a szep lanyoknak.rohad....:(
2018. dec. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hidd el tobb elegedetlen lanynak a belsoje inkabb szoval tobb lany bunko aki akar nem oylan szep v nem tartja magat annak.a csunyabb v atlagos v aluli lanyoknak oromet okoz ha a nala szebb lanyt bantsa hatba szurja rosszat tegyrn neki vlmivel.de majd vissza szall....en ink fiukkal vagyok el jobban elnevetgelek a lanyokbol elegem van furnak askalodnak.... csunya dolog.en ha atlag alulinak szulettem volna akk se kivannak masnak rosszat. Mier jo az. Mer nincs magaval megelegedve es h kompenzalja imk a szebbiket bantsa hat ez aztan esz logika.elozo voltam. Pont h o a buta.inkabb tanulja meg magat elfigadni v tenni ellene...
2018. dec. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
V masba olje az energiajat....
2018. dec. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert erted ha ez keppel lenne.meg mindig az elozo vagyok:)ha keppel lenne kerdes kiteve h ki a kerdezo es sajat kepevel sztem a szsp lanyokra csak a fiuk irogatnanak basszunk sfb bocs sajat taoasztalat.es lehet normalis valaszt nem is kapna. Jo ez az oldal.itt majdnsm mindeki segitokesz:) es jo h ni cs kep sztem. Es sokmindeki probal segiteni a masiknak onzetlenul.de szerintem egy atlagosabb lanynak tobben segitenenek akkor is foleg lanyok. Mint egy toluk szebbnek. Max nekik tobb fiu.... de amugy mindekinek mas a szep.es ez a jo senki se ugyanolyan.milyen unalmas lenne a vilag:)...
2018. dec. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!