Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Öltözik még valaki ünneplőbe...

Öltözik még valaki ünneplőbe karácsonykor?

Figyelt kérdés
Van aki még felveszi a fehér-blúz, fekete szoknya összeállítást ilyenkor? :) L

2018. dec. 25. 10:58
1 2
 1/12 -femme- válasza:
90%
Csakis a karácsonyi csúnya pulcsi 😃
2018. dec. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Fekete fehérben, tipikus "ünneplőben" utoljára szerintem érettségin voltam. Tehát ebbe a kombinációba nem.

Viszont szenteste vacsorára csinosan szoktunk mindig felöltözni. Idén ez egy hosszú kötött fekete ruhát jelentett, arany ékszerekkel és egy szép velúr csizmával. Tudom nem ezen múlik de nekem illúzióromboló lenne karácsonykor abban a szétnyúzott pólóban ünnepelni, amiben amúgy takarítok. Meg alapból is szeretek kiöltözni, ha van rá lehetőségem.

22/L

2018. dec. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Nem létezik olyan, hogy "ünneplő". Létezik alkalom és létezik az alkalomhoz illő ruha. Ha minden utcai viseletnél formálisabb helyre fehér blúzt és fekete szoknyát húzol, nem öltözöl megfelelően.


A karácsony pedig önmagában nem alkalom. Egy karácsonyi rendezvény már az, és azon múlik, mit érdemes felvenni.

2018. dec. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

Kizárólag a nem kiöltözős fellépésekre veszek fehér blúzt, mert akkor kötelező.


Az elegáns fekete nadrághoz az aranyhímzéses almazöld alkalmi blúzomat vettem fel. 4 fős családi kis vacsora, elég az. Ha flancosabbat akarnék, van kisestélyim is, de az most túlöltözés lett volna. A többiek nem öltöztek ki, de nekem alap, hogy átöltözöm a vacsorára és ajándékozásra. Valamikor fel kell vennem azt a blúzt, szeretem, de soha nem megyek elegáns helyekre.

2018. dec. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly még sikerült, az idén már nem jött rám.
2018. dec. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
100%

Én nem.

Persze kiöltözök. Pl. tegnap fekete szoknya volt rajtam egy narancssárga ujjatlannal.

2018. dec. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Miss Endzsi ***** válasza:
35%
Hát én a barátom pulcsijában, térdzoknival, meg feszülős csilli-villi nyakláncban toltam. Így érzem jól magam, a többi meg nem érdekel. Utoljára 6 éves koromban volt karácsonyi ünneplő téma.
2018. dec. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Csúnyapulcsi!!!
2018. dec. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Én igen. Szenteste szűk családi körben, ma holnap rokonoknál ebéd. Ilyenkor azért elegánsabban öltözködünk, pl én tegnap piros egyrészes ruha, ma fekete szoknya piros szaténblúz, holnapra még megálmodom:)
2018. dec. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Én nem
2018. dec. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!