Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen a Vans cipők méretezése?

Milyen a Vans cipők méretezése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elsőre kicsit hülye a kérdés, de most vennék ilyen cipőt, és a méretezése kicsit fura nekem. Alapvetően Converse-ből 39-eset hordok, a nyárra vettem egy Vans Authentic-et, az 40-es, de kényelmetlen, egyszerűen az orrán az a kis plusz gumírozás nyomja a lábam.

Az szeretném megkérdezni, hogy nektek mi a tapasztalatotok erről? Meg kell(lehet) szokni? Félek, ha nagyobbat veszek, az később már nem lesz jó, mire betörik.

Most egy ilyenre pályázom:

[link]


A válaszokat előre is köszönöm!:)



2018. dec. 25. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem vansből van Authentic és Old skool is, mindkettőből 36os. Cipőim 90%-a is mind 36os, tehát nálam normál méretezés van.
2018. dec. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Normál meretezesu
2018. dec. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem is normal meretezes, a Converse mintha fel vagy egy szammal nagyonb cipoket gyartana a Vansnel ugy vettem eszre
2018. dec. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!