Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak. Milyen öltözékben...

Ada100 kérdése:

Férfiak. Milyen öltözékben vagytok karácsonykor?

Figyelt kérdés
2018. dec. 26. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hova megyek vagy kik jönnek hozzám.
2018. dec. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Melgítő és papucs.


F/42

2018. dec. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mivel ezidáig ki sem mozdultam itthonról, egy ejtett ülepű melegítő és egyszínű kapucnis pulcsi a viseletem.
2018. dec. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mivel nálam minden le lett tudva az elmúlt két napban, én még fel öltözni is lusta voltam, így csak reggel felvettem egy szürke vastag pamut harisnyanadrágot meg egy pólót és kész ez lesz rajtam estig mivel egész nap csak lustálkodtam.
2018. dec. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mégis miben lennék? Ugyanabban az otthoni mackómban és pólómban, mint egyébként. Még ha itt nagyon karácsonyoznánk is, akkor se játszaná a család egymás előtt az eszét.
2018. dec. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 mikeXxX ***** válasza:
Egy sötétebbkék farmer elegáns bőrcipő és kék ing. 39f
2018. dec. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem is egymás előtt játsszák a családok az eszüket, hanem némileg megtisztelik az ünnepet magát. Tehát ha karácsonykor jönnek hozzánk, akkor nem a bolyhos, szétfingurászott 4 éves melegítőmben várom a rokonokat, meg a kikopott, széthordott pulóveremben. De nyilván nem is szmokingban nyomom, mert 1. nem mozgok olyan körökben, 2. nálam kicsit túl sok.


Én rajtam farmer volt, egy fehér póló, meg egy Ralph Lauren pulóver a csak1napról.

2018. dec. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ilyenkor minden férfi és fiú ingben van,szent este ing és valami elegáns nadrág illetve (csokor)nyakkendő,első és második napján pedig bevált szokás lett a fiúknál az ing+karácsonyi pulcsi párosítás.
2018. dec. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!