Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vegyek fehérneműt 40 ezer...

Hol vegyek fehérneműt 40 ezer forint összegből?

Figyelt kérdés

Karácsonyra 40 forintot kaptam amit csak jó minőségű feherneműre költhetek(a barátom utalja a kinaiba vásárolt fehérneműt)

Miskolcon fogok vásárolni és itt H&m, New yorker, pepco, reserved, meg pár fehérnemű üzlet van. Hol vegyek? Bugyi, melltartó kellene leginkább. Én nem költöttem sosem 1500nél többet pl melltartóra, így nem is tudom hol van jó minőségű fehérnemű. Én kicsit ki is borultam h miért az egész összegért ezt kell vegyek, farmert szívesebben vennék 🙁



2018. dec. 26. 13:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az off-ért, de ez engem is érdekelne
2018. dec. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Igazi minőségi fehérnemű márka a Intimissimi, Victorias Secret, és a Triumph
2018. dec. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha van, a Tezenis is jó szerintem. A felsoroltak közül én a H&M-ben néznék szét, illetve minden napi használatra a C&A fehérneműit szeretem még, azok kényelmesek. Nekem a jó minőség a pamut, kényelmes fehérneműt jelenti, de pl. most a legrégebb óta használt bugyijaim pont kínaiból vannak.

Menjetek el közösen ezekbe a boltokba a barátoddal, és akkor láthatod, hogy mire gondolt. Amiket én (meg te) felsoroltunk, inkább ár/érték arányban jó, praktikus darabok, a Triumph, Intimissimi drágább, elegánsabb márkák. Ha nagy méretű melltartót hordasz, a Triumph-ban találsz biztosan jól tartó, rendes melltartót. (Nekem a tartás másodlagos funkció, ezért csak az anyaga, mintája számít.)

2018. dec. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%

Hàt de miaz hogy csak fehérneműre költheted?

Én biztos hogy azt vennék belőle amit en akarok😊

2018. dec. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
It nincs sem Triumph, sem Intimissimi, csak amiket fel soroltam. Azért mert szerinte nem egészséges a kinaibol vett és ha nem szabja meg akkor tuti h minden más veszek csak fehérneműt nem 😂
2018. dec. 26. 15:15
 6/16 A kérdező kommentje:
Egyébként kis melleim vannak 75 A
2018. dec. 26. 15:16
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
2018. dec. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Van Triumph a Tulipán házban és a villanyrendőrnél is.
2018. dec. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt nem tudtam!!
2018. dec. 26. 17:28
 10/16 anonim ***** válasza:
37%

Baromság, hogy nem egészséges a kínaiból vett bugyi... de ha már ez a kattanása, akkor vegyél a h&m-ből vagy a pepcoból... de ekkora pénzkidobást öcsém, 40ezer forintért bugyikázni, úristen...A melltartót még megértem, hogy a triumphban vesz az ember minőségit, ha nagy a melle és kell tartás, de bugyiban nem tök mindegy?


Egyébként meg világi nagy p*cs lehet a barátod, már megbocsáss, hogy ő akarja megszabni hogy milyen bugyit vegyél... kétlem, hogy a te érdekedben tenné. Én azért elgondolkodnék ezen.

2018. dec. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!