Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit jelent, hogy valakit a...

Mit jelent, hogy valakit a ruha visel, és nem ő viseli a ruhát? Ezt kire mondják?

Figyelt kérdés
2018. dec. 26. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy stílusérzék nélkül magára aggat valamit, például öltönyt/kosztümöt vagy valamelyik ismert divatmárka túlárazott cuccait és azt várja, hogy ettől máris jólöltözött és megbecsült lesz.
2018. dec. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha túl feltűnő a ruha és elnyomja az embert.
2018. dec. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

A lakosság jelentős része sajnos ebben szenved. Divatmárkák összevissza vásárlása, vagy totál lekakálom, csak legyen rajtam valami.


Persze értem én, hogy sok helyen nincs pénz, de a turkálóban is lehet jó darabokat találni, nem kell rögtön az első akármit megvenni ami szembejön.


De pénztől függetlenül nagyon sokan öltöznek igénytelenül, nem a testalkatukhoz, súlyukhoz illően, stb stb.

2018. dec. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

# 3-as vagyok. De a kedvencem a divatmárka hamisítványok vásárlása. Tele van felük a Facebook. Mint valami online (volt) józsefvárosi piac. Valakinek van rá pénze, de sajnál kiadni az eredetire annyit amennyit. Valakinek meg nincs pénze az eredetire, de tartozni akar valahová, jól öltözött és megbecsült akar lenni.


Akkor inkább veszek valami olcsó noname ruhát, de a kamu O Bag, kamu MK, stb stb. Kivagyok tőle. :D

2018. dec. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Arra mondják,aki mások stílusát majmolja ami a sajátjától igen messze áll.Ahogy valaki már előttem is írta a replika dolgokat,sajnos egyre többet látni belőlük,pedig attól mert vesz egy kamu Gucci pólót és azt veszi fel minden 2.instás képére ugyanannyira látszik,hogy az nem az Ő világa.
2018. dec. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én múltkor pont láttam valakit, akire ez jutott eszembe. Nagyon össze volt passzintva minden, nagyon feltűnő volt a ruha, nem pedig olyan volt, hogy odanéztél, hogy milyen szép nő, hanem az jutott eszembe egyből, hogy: uh az a ruha.

A ruhát úgy jó ha meglátják, hogy jó azon akin van, ha azt látják, hogy na egy ruha ami rá van akasztva valakire, az nekem az, hogy a ruha viseli őt.

2019. jan. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!