Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

Szerintetek milyen szettbe menő, és egyben stílusos menni iskolába?

Gondolok itt nadrágra felsőre cipőre kabátra minden ilyesmire. Tudtok csatolni képeket is? És esetleg összeállításokat. Itt a ti véleményetekre vagyok kíváncsi tudom hogy mindenkinek más az ízlése.

Keress kérdéseket hasonló témákban: divat, stílus, ruha, felső, nadrág. cipő, kabát, iskola

2018. dec. 27. 14:13  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Fiú, lány? Hány éves korosztály? Nem mindegy, hogy 14 éves gimis, vagy 25 éves egyetemista.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/15Időpont 2018. dec. 27. 14:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Jajj bocsi ezt el is felejtettem igazatok van. 14-15 éves korosztály középsulis. És lány.

# 2/15Időpont 2018. dec. 27. 14:19 Privát üzenet
Szerintem valami egyszerű színeket kombinálj és úgy jó

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/15Időpont 2018. dec. 27. 14:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mostanában sok képet nézegetek neten hogy mi divatos és mi néz ki jól amiben tényleg megdicsérnek hogy jól nézek ki. Nem kirívóra gondolok meg kivágottra hanem ami nagyon stílusos. Én ilyen vagyok és szeretek stílusosan járni.

# 4/15Időpont 2018. dec. 27. 14:25 Privát üzenet

[link]

[link]

[link]

Felénk van egy nemzetközi suli, ott olyan hagyományos, japán diáklány uniformis van, amikor mennek a lányok az utcán megáll az élet, volt több koccanásos baleset is miattuk! Tényleg!

A válasz 32%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/15Időpont 2018. dec. 27. 15:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi szépen! :D Írhattok még :)

# 6/15Időpont 2018. dec. 27. 15:09 Privát üzenet
Olyanban ami megy a stílusodhoz.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/15Időpont 2018. dec. 27. 15:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igazából még nem nagyon jöttem rá az én stílusomra. De inkább olyat írjatok ami szerintetek összeillik. olyan ruhadarabokat. És ha tudtok csatoljatok képet :) Köszi :)

# 8/15Időpont 2018. dec. 27. 15:15 Privát üzenet
[link]

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/15Időpont 2018. dec. 27. 15:39 Privát üzenet

Attól függ mi a cél. Megfelelni a társadalmi elvárásoknak, egy olyan szerepet eljátszani, ami nem te vagy. Vagy pedig önmagadnak lenni, és azt hordani, felvenni, ami valóban te vagy.

A kettő ugye nem ugyanaz.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/15Időpont 2018. dec. 27. 22:00 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan legyen valaki stílusos? Egyáltalán mitől az valaki? Ha azt szeretném, hogy érdekesebb és figyelemfelhívóbb legyek a csajoknak, akkor, milyennek kellene lennem külsőleg?
Hogyan legyek divatos és trendi? Ilyen tipick "insta girl"
Retro Jeans márka vélemény? Mitől ilyen felkapott mostanában? Vagy tenyleg ennyire stílusos "menő" márka?
Milyen orat vegyek?
Lányok! Milyen? Stílusos? Menő?
Ma divatos karkötő férfiaknak. Segítség?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!