Kanken vagy Vans?

Figyelt kérdés
Kanken vagy Vans táska a jobb? Ártól függetlenül. Melyiket választanátok inkább?
2018. dec. 27. 20:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%
Attól függ melyik áll hozzád közelebb stílusilag, mert nem teljesen egy a kettő. Az egyik deszkás stílus (Vans), a másik meg inkább outdoor (Fjällräven).
2018. dec. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igazából mind a kettőt eltudom képzelni, de suliba nem tudom melyik a jobb
2018. dec. 27. 21:44
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Fjällraven van, igaz, nem a legelterjedtebb változat, hanem egy másik modell

[link]


Már több, 2 éve ezzel járok mindenhová az egyetemtől kezdve a bevásárláson át a nyaralásig, és tökéletes állapotban van, szóval megérte az árát.

(Közel 60 ezer volt, nem tudom, a másik modell mennyi)

Szóval, ha az a szempont, hogy strapabíró legyen, akkor nyugodt szívvel tudom ajánlani a márkát.

2018. dec. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

*Fjällräven

(elnézést az elírásért, máshová figyeltem)

2018. dec. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Fjällrävent azért összerakják a svédek. :) Ha van pénz lóvéra, akkor inkább azt vedd, stílusilag is egyedibb, mint egy Vans. Itthon nem annyira elterjedt.
2018. dec. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2018. dec. 27. 22:21
 7/19 anonim ***** válasza:
49%
Kamu Kankenem van már 2 éve..4ezerért vettem ebayről.Teljesen tökéletes.Semmi baja és meg sem lehet mondani hogy kamu.Vans táskámnak a cipzárja is tönkrement és elkezdett szétjönni az anyag
2018. dec. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Kanken
2018. dec. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
A kanken pántja mennyire bírja a nehéz súlyt? Vagy hány kilogrammot bír? Nem szakad egy idő után?
2018. dec. 27. 22:58
 10/19 anonim ***** válasza:

El nem tudom képzelni, hogy van bármi, amitől megadná magát, és én még elbírom.

De ha konkrét súlyra gondolsz, 5-8kg-t simán elbír (ennél többet szerencsére még nem kellett cipelnem), illetve könnyebb még telipakolova is, mint egy sima hátizsák, valahogy stabilabb, jobb a kialakítása.


(Párom jobban otthon van az ilyen sport cuccokban, szerinte 20kg-t is nyugodtan bele lehetne pakolni)


3-as voltam

2018. dec. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!