Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pull&Bear-ben kinéztem egy...

Wazzzup13 kérdése:

Pull&Bear-ben kinéztem egy bőrdzsekit, milyen méretet vegyek?

Figyelt kérdés

Még nem vettem onnan semmit és online rendelném, szóval nem tudok próbálni. 161 cm-vagyok, 54 kb, 75C mellbőségű, általában xs-s ruháim vannak, inkább xs. Milyen méretet vegyek belőle? Mennyire picik alapból a ruhák? Mert pl Bershkában meg van ruhám M-es kettő a melleim miatt, viszont a H&M-es bőrkabátom ami S-es volt nagy volt rám. Kérlek segítsetek

20/L



2018. dec. 28. 05:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hmm, ez érdekes, én 166 cm vagyok és 51 kg és M-est hordok, pedig sokkal kisebb mellem van. Néha S-est. De általában az M-es passzol a legjobban. Én XS-t semmiképp nem vennék a helyedben, szerintem inkáb S-t. Ha meg nem jó, a boltba akkor is ki tudod cseréltetni, ha neten rendeled akkor is.
2018. dec. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*inkább, elírtam😁
2018. dec. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pull&bearen online a weboldalon es az appon is van olyan verzio, hogy find my size, ahol elkerik a magassagot, sulyod, mellmereted, mekkora a hasad, csipod, alkatod, mennyire legyen rajtad szuk a ruha vagy ldogos, es ez alapjan kiirja, hogy melyik meret kell.

En amugy 155cm vagyok 45kg es XXSt hordok, ha nem letezik XXS akkor XS. Szoval ha van XXS a kabibol akkor XSt vegyel, ha XS-tol kezdodik a szamozas akkor meg S-t szerintem.

2018. dec. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. Válaszolónak: Igen, én is most ezen gondolkozok. Hogy haza rendelem aztán ha nem jó akkor visszaviszem. Csak ez elég nagy procedúra és kicsit macerás, mondjuk itt meg érthető mert először rendelnék innen és ki kell tapasztalni. Viszont volt olyan hogy H&M-Ben ahol tudom a méretem is vissza kellett küldeni vagy másikat kellett vennem. És mindig a divideddel járok így...

2. Válaszolónak: Igen, szerintem is S lesz belőle aztán majd meglátjuk.

Köszönöm szépen a válaszokat 😊😊

2018. dec. 30. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!