Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Nektek mennyire jön be...

Fiúk! Nektek mennyire jön be a lányokon a kockás ing? (piros fekete kockás ing)

Figyelt kérdés
2018. dec. 28. 11:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%

Nekem nem jön be, de a páromnak se nagyon.


Viszont ha találkozik egy piros fekete kockás inges lány egy olyan fiúval, akinek ez bejön, az teljesen rendben van.


Ne a mi válaszunkból szűrjél le messzemenő következtetéseket, mert nem biztos, hogy a valósággal egyezni fog.

2018. dec. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
14%

[link]


Csak ha legalább ennyire jó csaj vagy!

2018. dec. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
46%

Egy magazinban, fäsza: [link]

Ha egy túraútvonalon futok össze vele, fäsza.


Hétköznap az utcán viszont elgondolkodom, miért akarja valaki ennyire elnyomni a nőiességét.

2018. dec. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%

A piros fekete kockás ing a leguniszexebb divat, mind pasi mind csaj hordja szerintem épp ezért egyiknek sem jó.

Szerintem ha minden áron ingeket akarsz hordani akkor valami egyszerűt hordj amiben látszik az alakod:)

Mondom ezeket úgy hogy én férfiként nem kevés kockás és sima inggel rendelkezem amiket hordok:)

2018. dec. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
10%
Remélem csak viccből írtad ki,mert ez a szerkó inkább meleg klubbokban nyerő. Semmi nőiesség nincs benne,de ha fel is veszi valaki az inkább csak személyiszám alapján nő...
2018. dec. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
11%
Leszbik szoktak ilyet hordani
2018. dec. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
És az ilyen női kockás ingeknek miért 90%-a piros-fekete kombináció? Még kb úgy 100 lenne.
2018. dec. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%

Kedves Hatos!

Ha neked a hármas válaszoló képéről az jut eszedbe, hogy milyen leszbis ez a nő, akkor van egy rossz hírem a számodra!

2018. dec. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
23%

8!

Látszik nem vagy nagyon felvilágosult, mivel valóban a meleg csajok viselik túlnyomórészt ugyanis korántsem nőies ruhadarab.


Tudom nehéz elviselni ,hogy most egy nőt itélnek homárnak az öltözködése miatt ,mert hát gondolom te is ahhoz vagy szokva hogy a fiúkat homározzuk ha mondjuk a hideg ellen harisnyát visel.

2018. dec. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
55%

Kedves Kilenc!

Tudhatnád, hogy egy ruha viselésétől senki nem lesz homoszexuális.

Persze tudom, hogy te tisztában vagy ezzel, csak a saját sérelmeidet ártatlan lányokba belerúgással próbálod megtorolni.

2018. dec. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!