Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

Tudnátok segíteni hol tudnék venni kabátot és csizmát/bakancsot 13000 forintból?

Keress kérdéseket hasonló témákban: vásárlás, kabát, csizma, bakancs, 13000 forint, ár, olcsó

2018. dec. 29. 21:56  Privát üzenet  

A válaszok
Most kb mindenhol leárazzák a kabátokat. CAban tuti van árazás.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2018. dec. 29. 21:59 Privát üzenet
Csizmát CCC-ben láttam 3ezerért, kabátot már 10ért találsz. Ha szerencséd van, akkor találsz.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2018. dec. 29. 22:07 Privát üzenet

vagy akár szétnézhetsz olyan helyeken is, mint gardróbcsere, ha megkéred, hogy mérjenek le egy kabátot akkor hozzá tudod nézni régi kabáthoz

sokszor rendelt, nem jó méretű, de nem használt cipőket is ki lehet fogni, nekem már sikerül

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2018. dec. 29. 23:14 Privát üzenet
Hat elég kevés lesz....

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2018. dec. 30. 01:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Kabátot sikerült találnom a H&M-ben 3500 Ft-ért, most már csak lábbelit kell szereznem 10 E alatt. ;)

# 5/7Időpont 2018. dec. 30. 22:49 Privát üzenet
Minőségi sajnos drágább.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont jan. 1. 10:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Megvan a téli cipő is 5450-ért. ;) (ccc)

# 7/7Időpont jan. 2. 08:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Bundás, vagy bunda nélküli bakancsot vegyek?
Dr martens bakancsot vettem nemrég. Normális ha ilyen kemény a bőre? Nem fog kirepedezni?
Írnátok sportos férfi télicipőket 25 ezer forintért ami jóp néz ki nem ilyen nagy ormótlan bakancs? Mert nem szeretnék ilyen nagy bakancsot mert ennyierővel vehetnék egy munkavédelmi bakancsot is
Milyen cipőt vegyek télre? Nem szeretnék bakancsot de azért legyen vízálló és melegítsen. Írnátok max 25 ezer forintért férfi téli cipőket? A new balance téli cipőit nézegettem...
Valaki rendelt már bakancsot innen?
Vettem egy jó meleg, bundás bakancsot, mégis mikor hordom olyan, mintha hideg és vizes lenne a lábam, miért? Nektek van hasonló?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!