Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sí szemüveget utcán lehet...

Sí szemüveget utcán lehet hordani vagy túl weird? :D És a divat orvosi maszk?

Figyelt kérdés
Külföldön ez egészen elfogadott télen:D

2018. dec. 29. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Az orvosi maszk a Távol-Keletről ered, és ott nem divat, hanem a kezük helyett ebbe tüsszentenek. Hozzáteszem higiénikusabb is, zártabb és a kezeddel se terjeszted a betegséget. Szóval ők csak akkor hordják, ha betegek. Persze lehet hordani divatból is, csak gondoltam nem árt, ha ezt tudod.


Igazából azt, hogy túl weird-e, döntsd el te. Ismeretlenek véleménye ne érdekeljen szerintem, ha meg attól tartasz, hogy a csajozásban/pasizásban hátrány lehet, akkor gondold át, hogy egyáltalán kellene-e neked valaki, aki szerint ez túl weird, vagy pont hogy hozzád hasonló furcsa embereket keresel. Ha utóbbi, akkor ki a fenét érdekel?

Biztos megbámulnának, ha ez zavar, akkor inkább ne csináld. De szerintem gondolj arra ilyenkor, hogy azért néz, mert tetszik neki a stílusod.

2018. dec. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Síelj az utcán, úgy nem lesz feltűnő a dolog.
2018. dec. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Magyarország nagy városaiban is elég sok a szmog, ez miatt is szokták hordani úgy tudom.
2018. dec. 30. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!