Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés
Sims nevű felhasználó kérdése:

Vettem a H&M -ben egy csizmát és leszedték nekem a csipogot viszont mindenhol bejelez. Ebből következtetem hogy van még benne valami . Mi lehet az?

Keress kérdéseket hasonló témákban: csipogó, H&M, lopásgátló

2018. dec. 30. 19:01  Privát üzenet  

A válaszok
Valahol maradt benne még egy csipogó. Velem is előfordult, hogy vettem egy cipőt a Hervis-ben majd utána folyamatosan jelzett az Intersparban. Kiderült a talpbélés alatt is volt egy, ami bejelzett. Ilyen beleragasztós fajta.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2018. dec. 30. 19:07 Privát üzenet
Vissza kell vinni a blokkal az üzletbe és hatástalanítják.

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2018. dec. 30. 19:33 Privát üzenet

A "beleragasztos fajta" cimke van valahol raragasztva, betet, talp, belso resz, nyelv alatt nezd meg.

Amugy puha cimkenek hivjak es ez egy lopasgatlo csak nem az a nagy hanem az eszrevehetetlenebb fajta

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2018. dec. 30. 19:46 Privát üzenet
Máskor fizesd ki és nem lesz ilyen.

A válasz 15%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2018. dec. 30. 20:23 Privát üzenet
Nekem is volt ilyen, hogy ebben az ünnepi rohanásban lemaradt a cipő teljes hatástalanítása. Sajnos újra be kell menned az üzletbe mert a cipő sarkába van beépítve. Te magad nem tudod kiszedni se.

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2018. dec. 30. 20:31 Privát üzenet
Belül az oldalán egy cimke. De ez mitől politika? Érted ment egy fekete csajka és azóta nem látott senki?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2018. dec. 30. 21:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehet perelni azért az előző tulajt, mert kiderult a ház adásvételije után, hogy a csatornának nincs mindenhol rendes leejtése illetve a bekötés nincs is rendesen engedélyezve?
Miért írják azt mindenhol, hogy Pedig a közelben volt szemetes? Kit érdekel? Ha nem lett volna, akkor el kéne dobni?
Ha egy éven keresztül mindenhol csak népzenét játszanának, akkor az Artisjus által beszedett jogdíj hogyan kerülne felosztásra?
Szerintetek jó lenne, ha mindenhol kamerák lennének?
Szólásszabadság van. Mindenki mindenhol és minden formában szídja mindengyik ország aktuális vezetőjét. A holokauszt tagadása viszont illegális. Nem ellentmondásos ez kicsit?
Milyen lelkivilága lehet a lúgos doktor jelenlegi barátnőjének, aki telerinyálja mindenhol a netet, hogy lúgos doktor ártatlan, és a rendszer áldozata?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!