Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettem ma egy zara kabatot....

Vettem ma egy zara kabatot. Ki lehet igy cserelni?

Figyelt kérdés
Vettem egy kabatot, megvan a blokk de az arcedula nincs a kabaton. Igy ki lehet cserelni?

2018. dec. 31. 06:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Boltban vetted vagy interneten rendelted. Előbbi tűnik valószínűnek. Ez esetben a boltnak nincs visszavételi kötelezettsége, de általában 3 nyitva tartási napon belül cserelehetőséget adnak, ha nem jó a méret.

Ezt most karácsonykor meg szokták növelni. Van ahol egész januárra kiterjesztették.

Árcédulán mit értesz? Ha azt a gyárban nyomtatott kartonlapot, vagy textil csíkot, amin a márkajelzés szokott lenni, méret, összetétel, marketinges duma és hasonlók, ahhoz ragaszkodhatnak, de nélküle is el lehet adni. Előfordulhat, hogy ragaszkodnak hozzá, de nem hiszem.

A vásárlás igazolása a lényeg, s hogy ne legyen használt, s minden tartozéka meglegyen, a csomagolással együtt. A kabátok rendszerint meztelenek, így azzal jelen esetben nem lehet gond. A felpróbáláson túl más nem megengedett.

Ha elmegy a vevő benne színházba, s utána jön rá, hogy nem kell, az már kizárja a cserelehetőségből, ha látszik rajta.

2018. dec. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Okes! Koszi. Boltban vettem es igen arra az arcedulara gondolok. Hat abba mentem haza, de nem eszreveheteo es semmi baja nincsen:) Hasznos valasz volt koszi es BUEK!
2018. dec. 31. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!