Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak, furának tartjátok,...

Férfiak, furának tartjátok, ha egy lány?

Figyelt kérdés

Ha egy fiatal lány a strandon/uszodában/tengerparton egyberészes fürdőruhában van?


Mondjuk ilyenben:

[link]


Ha alakra ennyire nem vékony, mint a képen, hanem azétr kicsit teltebb:

[link]


2018. dec. 31. 18:32
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Vagy egyetértenétek, jobban teszi?
2018. dec. 31. 18:33
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
Nem tartom furának, egy szexi nő ebben is szexi. Meg gondolom kényelmesebb. Ismerek egy nőt, aki az uszodai medencében egyberészesben úszik, de a szaunában már bikiniben van.
2018. dec. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%

Figy, csinálj amit neked tetszik. Szóval a lényeg, hogy ne félelemből cselekedj. Az se jó, ha azért vagy egy részesben, mert mit gondolnok mások, ha teltebb vagy és az sem jó, ha azért nem vagy egyrészesben, hogy mit gondolnak mások. Ez így rossz pálya akármit csinálsz.


Csak az működik, hogy figyeled magad, hogyan érzed jól magad. És aztán meg azokkal leszel, akik jól érzik magukat ezzel így, aki vagy. (OK nem azt mondom, hogyha valami olyat csinálsz ami nagyon keresztbe megy a társadalmi szabályokkal az más lenne. nyilván valamennyire figyelni kell másokra. de ilyen ízlés dolgokban alig)

2018. dec. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
0%
Jó az. Azt csináld, ami jól esik.
2018. dec. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
39%
25 év alatt soha nem gondoltam semmit egyik fajtáról se
2018. dec. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

De most őszintén, mit érdekel téged, hogy ki mit gondol?

Én olyan személyiség vagyok, aki nagyon meg akar felelni másoknak. De hidd el, ezt még én is pont lesz.rom. Azt veszek fel, ami nekem tetszik, kényelmes, előnyös. Bizonyos kor felett pedig nem problémázik az ember ilyeneken, mert belátja, hogy semmi értelme (huszonéves vagyok amúgy, nem vagyok öreg).

És a férfiak se hinném, hogy ezen egy percig is gondolkoznak, mit tartanának ezen furcsának?

2018. dec. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Nekem ez elég közönséges inkább a bermudára szavazok amit nem véletlen a hiú fiúkák hordanak.


F/42

2018. dec. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ekkora mellre kell alábélelt kosár, a linkeltben kétlem hogy lenne. Ha normális fazon, semmi gond az egyrészesekkel.
2019. jan. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Sportfürdőruha esetén nem szükséges, olyan a szabása, hogy nem kell bele merevítő vagy külön kialakított kosár nagy mell esetén sem.
2019. jan. 1. 02:23
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem tartom furának, úgyan olyan jól áll egy egyrészes mint egy két részes, sőt nekem sokkal szebb az egyrészes, még fehérneműben is szexibb nekem az egyrészes.
2019. jan. 1. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!