Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem tudom, hogyan öltözködjek...

Nem tudom, hogyan öltözködjek mi a divat? Szeretnék divatosan öltözködni, esetleg tudnátok segiteni? 17 éves lány vagyok mit vesznek fel ilyenkor a lányok? Képeket, linkeket, bármilyen ötletet meghalgatok.

Figyelt kérdés

2019. jan. 1. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
39%

Az első lépés az, hogy magadat vizsgáld meg: Milyen az alakod, milyen a bőröd-szemed színe, milyen életmódot élsz (iskolába jársz és sokat tömegközlekedsz, van valami iskola utáni tevékenységed) és ha ezek megvannak, az aktuális divatból és a saját ízlésed ötvözéséből felépíthetsz egy jó ruhatárat.

Ha linkelek szép nőket szép ruhákba, az nem biztos, hogy sokat segít, vagy neked is jól fog állni, mindegy mi a divat.


A divatról pedig: most nagyon megy az állatminta, a kényelmes farmerek, a svájci sapka, a kötött fülmelegítő, a bundák és a szövetkabátok egyaránt. A minimalizmus már kevésbé, egyre jönnek vissza a minták, az extrémebb cuccok.

2019. jan. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt vegyel fel ami neked tetszik
2019. jan. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 TappancsMancs ***** válasza:

Remélem nem lesz túl általánosan hangzó a válaszom, de a divat nagyjából két lépésben kideríthető. Egyik az amit az utcán látsz, már ha minden időpontot és helyet átfogóan megnézel. Másik az amit az üzletekben látsz.


A divatnak amúgy több vonulata is van, szubkulturális, sima utcai, elegáns utcai, sportos, elegáns, extrém, stb.


Tudom, hogy ezek nem konkrétumok, de nagyjából azért eligazít.

2019. jan. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!