Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a szoknya, és magassarkú...

Ez a szoknya, és magassarkú jó középiskolai ünneplőnek?

Figyelt kérdés

szoknya: [link]


cipő: [link]


Írjatok kort és nemet, köszi :)



2019. jan. 1. 18:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem tökéletes, ha nem túl rövid a szoknya rajtad. 17L
2019. jan. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Eddig mindig laposban voltam, meg nadrágban, szóval kicsit el vagyok veszve. 😂 Köszi a gyors választ. Bár még nem tudom hogy ez a cipő nem túl "sok"?
2019. jan. 1. 18:52
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Igen. Én a nőies öltözködés híve vagyok.
2019. jan. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%

Középiskolába szerintem ez sok. A szoknya túl rövidnek tűnik. A cipőben pedig kín-szenvedés lesz egy nap.

Amikor én voltam középsulis (2012-2016) egy ilyen ruhával ki is vágtak volna. Bár kétségtelen, hogy csinos,de nem oda. Valószínűleg feszengenél benne. Inkább vegyél egy fekete farmert ezzel a cipővel, ha ragaszkodsz hozzá. Vagy a szoknya hozza legyen térdig érő, esetleg 5 cmvel felette. A közönséges és az ellegáns/csinos között van különbség. Akár 1-2 gomb, akár 5-10 centi.

22N

2019. jan. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
20%

Tökéletes!

A szoknya és a cipő is összhangban van.


Mellesleg nem értem a szoknya hosszán miért lihegnek az előttem szolók , ez zavarja tán őket? De nyáron az olyan rövid “nadrág” ami inkább bugyi és a fél pitcsa kinnt van belőle közterületen,középületekben az nem gond? Az nem szúr szemet?

2019. jan. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
73%
Ha nem szoktál magassarkút hordani, ebben a 10,5 centis csodában túlélni egy fél óránál többet nem fogsz tudni és szerintem az ilyen magas topánka egyáltalán nem középiskolába való. Nem mellesleg nagyon nehéz benne menni. Ha nem vagy gyakorlott, akkor te leszel a suli bicebócája ami nem egy túl barátságos cím.
2019. jan. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Akkor Vans-el milyen lenne ez a szoknya?
2019. jan. 1. 19:38
 8/14 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem csinos, de nekem van pont ugyanilyen szoknyam, es vigyazz vele, mert eleg rovid. Sot, a meretezese se az igazi, mert az en amugy boven L-es meretemre M-es lett a jo. De ha felveszel hozza egy fekete harisnyat, szerintem nem gond a hossza.

Raadasul ez nem csak alkalomra hordhato fazon, sot mist meg divatban is van, nekem amugy szinte csak ilyen szoknyaim vannak a hetkoznapokra :D

2019. jan. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
Elozo vagyok, a cipo viszont nagyon kenyelmetlen lesz, ha nem hordasz ilyesmit. Inkabb keress egy max 5 centis sarkut, ha nagyon csajosban szeretnel lenni, de szerintem mivel annyura nem elegans, inkabb laza fazon a szoknya, egy bokacsizma is jo lehet hozza (Vanssel mar tul sportos lenne, de ha engedik a suliban, akkor azzal is jol nez ki, ez tok univerzalis szoknya.)
2019. jan. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%

Nalunk minden 2. lany ilyen szettben volt. (2013-2018 voltam gimis) Ha nem vagy magassarkuhoz szokva, akkor egy kisebb sarkuval kezdj. Es ez a szoknya tenyleg picit rovid lehet ha magas vagy, nekem is ilyenem van. Es arra ugyelj, hogyha nagyon fiatalos es kislanyos alkatod/kulsod van (mint pl nekem) akkor egy ilyen szett nevetsegesse tehet, a magassarku miatt. Van egy szabaly: minel rovidebb a szoknya, annal kisebb a sarok, es minel hosszabb a szoknya, annal magasabb sarok (nem muszaj de altalaban bevalik)


Viszont fekete paperbag nadrag/farmer + ez a cipo tokeletes es noies mindenkin szerintem :)


Ha mindenkepp ilyen nagyon magas cipot szeretnel akkor egy olyat valassz amin vekony pant tartja a bokad es tegyel bele zseles parnat. De ha nem hordassz magassarkut rendszeresen akkor ez tenyleg kifog nyirni.


A vans kombo is tokeletes, en mindig ilyen szoknyaban + old skool vansben voltam, nem kifejezetten szerettek a tanarok, de vegzosoknel mar nem szoltak bele annyira. Volt, hogy szuk fekete lakkszoknyat vettem fel 12 centis magassarku szandallal, de azt is mar csak vegzoskent.


20/L

2019. jan. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!