Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz, hogy 26 éves nőként...

Gáz, hogy 26 éves nőként szeretem a marvel filmeket és szoktam is hordani vasemberes meg amerikakapitanyos polokat?

Figyelt kérdés
2019. jan. 1. 20:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Az a ciki, hogy ezt megkérdezed.
2019. jan. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nincs mit ezen gáznak tartani, akik dolgoznak egy ilyen filmen, ott is vannak jóval idősebbek akik, szívesen viselnek ilyes féle pólókat. Azzal meg ne törődj, mikor ilyenben látnak, ne befolyásoljon téged mások, mit gondolnak! Akkor egy egyéniség veszett el, ha azon agyalsz ki mit gondol rólad!
2019. jan. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem
2019. jan. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy nem gáz addig, amíg vannak nem akcióhősös ruháid is, tehát megtudsz jelenni elegáns ruhában, stb. Vagy addig, amíg nem érzed diszkomfortosnak a nem Marveles ruhákat. Nyilván nem ezeket hordod minden nap, de azért egyfajta addikció kitud alakulni, ha mély a vonzalom eziránt a világ iránt.
2019. jan. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Mivel azt írtad, hogy hordani, nem pedig viselni, így gondolom, otthonra, takarításhoz, sportoláshoz, stb, nem pedig hétköznapi utcai viseletként. Így nem gáz. Utóbbi esetben eléggé éretlen volna.
2019. jan. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%
Az én ruhatáram nagy része felsők terén star wars-os,és zenekaros pólókból áll.Szerintem egyáltalán nem gáz ez marveles pólók terén sem,viszont engem nem zavar mások véleménye. 20/l
2019. jan. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Én nem tudtam, hogy a hord és a visel szavak így különböznek jelentésben, hogy egyik otthon, másik utca.
2019. jan. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%
Végre egy nő, aki nem fásult be!
2019. jan. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%

„Utóbbi esetben eléggé éretlen volna.”


Éretlen:D Hagyjuk már. Ennyi „éretlenség” még kell is.

2019. jan. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
34%
Otthonra oké.
2019. jan. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!