Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Nektek bejön ez a stílus?

Lányok! Nektek bejön ez a stílus?

Figyelt kérdés
Nem hordok semmilyen sportos ruhadarabot. Minden cuccom inkább elegáns, sötétebb szinű és letisztult. Mintás pólóm / pulóverem például nincs is (vagy olyan, amin bármi felirat lenne). A kabát közepesen hosszú, szövetkabát, stb. Farmer is inkább a sötétebb fajta. Nektek bejön az ilyen stílus?

2019. jan. 1. 20:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
ohhh igen
2019. jan. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon is
2019. jan. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
De még mennyire :D kár, hogy manapság ritkán látni még ilyen fiúkat/férfiakat
2019. jan. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Igen tetszik,de számomra van ennél bejövősebb is :)
2019. jan. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Igeen
2019. jan. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz ez a stílus valóban, de azért egyhangú tud lenni az egyszínű minden. Megkérdezném az illetőt, hogy mennyire érzi magát feszültnek, kényszeresen pedánsnak / pontosnak / ápoltnak, mennyire követeli meg ezt a stílust a mindennapi életvitele, stb.


Mert ugye a tengelynek két oldala van. Az egyik az igénytelen, szakadt ruhás, komolytalan ruhás, vagy ezeknek keveredése. A másik meg a minden élére vasalt, semmi minta, semmi feltűnő szín, stb.


Nem azt mondom, hogy ez most baj lenne, de azért jó kérdés, hogy diszharmóniát okozna-e az, ha fel kéne venni pl. egy piros pulóvert bézs nadrággal. És ha igen, akkor miért? Most csak mondtam egy példát.


Anno nekem is volt full fekete korszakom (nem vagyok rockrer), és akkoriban eléggé zárkózott, távolságtartó voltam úgy az egész világgal.


Aztán ez megváltozott bennem, és azóta nincs igényem fekete ruhákra egyáltalán, igazából nincs is fekete ruhám most a ruhatáramban.

2019. jan. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem jobban tetszik ez a letisztult stílus, mint a mai "swag yolo" stílus.
2019. jan. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jobb, mint a komolytalan, edzőcipős pávák, de azért nekem az sem a full nyerő...
2019. jan. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.
2019. jan. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, én lányként hasonlóan öltözködök. Csak ez a zakós-inges téma akkor nem tetszik, ha valaki mindig azt erőlteti, de ha szó sincs ilyenről, egyszínű pólókat is hordasz, az tök oké.
2019. jan. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!