Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen szoknyát hol tudnék...

Ilyen szoknyát hol tudnék venni országon belül? Kép a leírásban.

Figyelt kérdés

Ha rendelős az se baj viszont ebay/amazon stb.. külföldi webshopokból nem szeretnék.


[link]



2019. jan. 1. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyet max turkálókban találsz.
2019. jan. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Még egy boltban sem lattam 😅
2019. jan. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21%

Próbáld meg jelmezeket áruló üzletben.

Vagy valami rocker vagy sátánista üzletben. Volt osztálytársam hordott ilyeneket. Erőltetett sötét lélek volt. 😄

2019. jan. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sátánista üzlet. Na ezen jót nevettem ;D

Szerintem azt sem tudod mi az a sátánizmus de azért dobálozol ezzel a szóval (segítek nem az a kecskeáldozós, csecsemőégetős szűz lányokat öldösős szektás dolog mint ami a köztudatban kering róla)


Szerintem nézd meg a Wish-en. Talán ott van. De mondjuk az külföldi oldal szóval nem segítettelek ezzel ki.

Talán a rockpincében találnál hasonlót. Vannak Punk rave cuccaik azok között talán van olyasmi ami hasonlít erre sőt esetleg még jobb is.

Vagy esetleg megvarrathatod egy varónővel. Nem tünik olyan bonyolultnak a szabása.

2019. jan. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
xD Na még egy tömegember aki azt se tudja a sátánizmust eszik vagy isszák de sérteget vele mindenkit.3.-as válaszoló,a rocker és a sátánista nem tudom hogy jön nálad össze,de te csak tudod hogy van összefüggés.Utolsó,köszi az értelmes választ de már goth ruhákat áruló webáruházakban is néztem illetve rockpincében és metalshop-on is de semmi hasonló,lehet tényleg az lesz hogy megvarratom.
2019. jan. 3. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!