Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet venni férfi bőrnadrá...

Hol lehet venni férfi bőrnadrágot elfogadható áron?

Figyelt kérdés

Bőrdzsekim van, szeretem hordani, nagyon tetszik.

Szeretnék egy hozzá illő bőrnadrágot is venni nem túl drágán, max 50.000,- forintot szánok rá. Hol érdemes nézelődni? Divatos szűkebb slim fazon érdekel.



2019. jan. 3. 00:26
 1/10 anonim ***** válasza:
6%

Szeretném jelezni, hogy bőrnadrágot csak akkor vegyél, ha meleg vagy és ez a fétised, mert különben iszonyúan ciki férfiként, és nagyon masszív csajelhárítóként fog működni.

Kivéve persze ha már egyébként is képtelen vagy becsajozni, mert akkor már úgyis mindegy.

2019. jan. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok sem meleg, nem is a fétisem, egyszerűen tetszik. Régebben volt nekem, de kinőttem sajnos. Amikor hordtam, sosem volt gondom a csajozással. :)
2019. jan. 3. 00:34
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Hát mondjuk a 80-as években is elég nagy divat volt a hip-hop korszakból is!
2019. jan. 3. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%

1-es!

Látszik huszonéves vagy még...


Kérdező!

A bőrnadrág rettentő férfias jó kiegészítőkkel kombinálva én motorozni szoktam felvenni mert jó hőszigetelő és még a keményebb műfajt játszó metál bandáknál is kelendő.


Ja, és persze a motoros ismerőseim sem melegek megsúgom , de nem is tudom hogy ez hogyan jön ide mivel bőrkabátot viselőknél sem gondolkozunk el ezen...


60%-os! Merre vagy? Itt is írjad hogy mindenki azt vesz fel amit akar...


Ne csak akkor amikor a pitcsákat csesztetik!

2019. jan. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
90%

Legjobb védekezés a támadás. Akik félnek egyéniségek lenni, leszólják azt, aki nem fél.


Szóval: készen venni nálunk nem nagyon lehet, vagy nem érdemes, varrni pl. a Vespucci, Spy Classic vállal, de az igazán minőségi nadrágokat én a németeknél találtam meg. Ha nem félsz a netes vásárlástól, a www.bockleder.de-t javaslom. Érdemes várni, gyakran vannak komoly akciók. Méret tekintetében a csipő feletti bőségre kell figyelni, és aszerint választani.

2019. jan. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Basszus...már nem azért de hol éltek ti?

Még hogy nem férfias a bőrnadrág. Most egyet kell értenem veled huszon akárhány százalékos válaszoló.

Nagyon is dögös tud lenni egy pasin.

Én legalábbis goth lányként imádom a ha valaki ilyet visel.

Metal és rockzenészek tucatja visel bőrnadrágot és egyáltalán nem melegek!


Ja és nem vagyok fétises szimplán csak tetszik ez a ruhadarab. Ennyi, nem kell túlragozni.


De hogy hol tudnál ilyet venni kérdező azt sajnos nem tudom. A német gyártmányú bőrcuccok viszont tényleg jók. Jól mondja az egyik válaszoló.

Én ha nem lennék csóró egyetemista tuti németországból rendelnék magamnak valami dögös női bőrnadrágot.

2019. jan. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi ötleteket, véleményeket is.


A rendeléstől kicsit félek, főleg külföldről, mert ha mégsem jó, akkor gond van. Jó volna vásárlás előtt felpróbálni méret miatt is, meg hogy alapból hogy áll rajtam. Ráadásul szűk fazont keresek, és mivel a bőr nem sztreccses mint egy farmer, ennek nagyon pontosan kell illeszkednie mindenhol, hogy feszüljön is rajtam, meg kényelmes is legyen egyben. :)

2019. jan. 3. 23:12
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

6!

Ne érts velem egyet inkább jelents ahogy szoktál!

2019. jan. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20%

Nem én jelentettelek.

De vergődj csak. Az úgyis olyan jól megy neked.

2019. jan. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésre valami válasz ?
2019. máj. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!