Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Matrózblúzban menjek?

Matrózblúzban menjek?

Figyelt kérdés
Iskolán keresztül sikerült diákmunkát szereznem irodában, és azt mondták, hogy az tökéletes lesz, ha az iskolai ünneplőmben dolgozok. Az meg ugye matrózblúz és fekete szoknya. Most akkor abban menjek, vagy ők fehér blúz - fekete szoknyára gondoltak szerintetek?

2019. jan. 4. 12:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem sima fehér blúz és fekete szoknya jó lesz. Nem tudom, iskolán kívül miért kéne bárhova is matrózblúz kimondottan.
2019. jan. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Szoknya és egy csinosabb blúz, szerintem nem fontos hogy fehér legyen, de majd látod mi az ottani elvárás, úgymond divat. Meg amúgy sem lehetsz minden nap ugyan abban a ruhában.
2019. jan. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%
Nem. A hagyományos fekete fehér ünnepi szettre gondoltak. Ami nem is kötelezően szoknya, vászon nadrág is viselhető.
2019. jan. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
19%

Matróz vagy?

Ha nem akkor felesleges, elég egy blúz is.

2019. jan. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%
Ha az iskolai ünneplődre utaltak, akkor valószínűleg elvárás a szoknya, de a matrózblúz helyett inkább válassz sima fehéret.
2019. jan. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Csak azért kérdeztem rá, mert ugye ők tudják a cégnél, hogy milyen ünneplője van a sulimnak, és ezért kicsit összezavart, hogy lehet tényleg a matrózblúzt kérik-e.

2019. jan. 4. 14:35
 7/17 anonim ***** válasza:
67%
Igen
2019. jan. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Végül mi lett?
2019. jan. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, azt mondták, nyugodtan mehetek a matrózblúzban is, azért ne vegyek pluszban másik blúzt.
2019. jan. 8. 21:38
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
A sztenderd fehér blúz már unalmas, én a helyedbe a matrózblúzt választanám ha engedik.
2019. jan. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!