Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyobb mellű nők, ti hogy...

Nagyobb mellű nők, ti hogy szexeltek, illetve hogy alszotok? Sport melltartóban, vagy minden nélkül is kényelmes?

Figyelt kérdés

Viszonylag nagyok a melleim, és emiatt sport melltartó van rajtam otthon szinte mindig. Szexnél is jobban szeretem, mert különben nagyon mozognak, és kellemetlen. Alváshoz is viselek egy lazább, merevítő nélkülit, mert általában az oldalamon alszom, és túl nehezek, ha semmi nem tartja őket.


Másnak is van ilyen problémája?


Akinek szintén nagyobb a melle, miben szexel, illetve hogy van otthon, hogy alszik?


Igazából csak kíváncsi vagyok, illetve a tippeknek is örülök.



2019. jan. 4. 20:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Te percenként írsz ki kamu kérdéseket? Nem unod?
2019. jan. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tessék?
2019. jan. 4. 20:49
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy. Nem fogom ezeket mutogatni, égetni magam.
2019. jan. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
21%
Fun fact : a pushupos melltartót a nagy mellű nőknek találták fel,hogy fent tartsa a melleket és ne löttyedjenek le. Ahogy elnéztem a legtöbb nagymellű,egy folytában sport melltartót hordó lányoknak nagyon lent vannak a mellei és ez gond. A pushupot nem a kis mellű lányoknak találták fel,kár hogy inkább mégis azok használják.
2019. jan. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
31%

Kamu?😜

Enyém75/D csak otthon vagyok egyszerű melltartóban,szexnél nincs rajtam vagy nagyon szexi dolgokat veszek fel,ami nem marad sokáig rajtam.Alvásnál még nem zavartak a dudáim egyik pózban sem.

Nem tudom a te dudáid mekkorák,talán támasztéknak megfelelne egy hosszúkás párna,tedd közéjük ha az oldaladon alszol melltartó nélkül.

2019. jan. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A 75D lehet hogy nagy egy vékony lányon, de "abszolútértékben" nem az.

Viszonyításként, egy 75Ds mell bő fél kiló, míg egy 85Gs, ami egy 90 kilós nőnek simán lehet, ennek a duplája.

Nekem nagyon sokat ingadozott a súlyom, ezzel együtt a mellméretem is, és bár az alkatomhoz képest mindig nagynak volt mondható, óriási a különbség egy vékony lány "nagy" melle, és egy teltebb lány "nagy" melle között.


Az eredeti kérdésre visszatérve, szexnél megoldom máshogy hogy ne mozogjanak; aludni is tudok szerencsére. Egyedül a szoptatás időszaka volt kivétel, mert akkor nehezebbek is voltak, meg valaminek tartania kellett a betétet.

2019. jan. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Bocsi hogy írok, nekem nagyon kicsik a melleim, de olyan hülyeséget kérdeztél hogy kényszert éreztem válaszolni :D


Szóval szexhez szerintem semmilyen melltartót nem kéne hordanod, mi az hogy "nagyon mozognak, és kellemetlen" :D atyaisten


Alváshoz meg azt hord ami kényelmes, ha melltartó nélkül kényelmetlen

2019. jan. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kedves Utolso! Ha kis melled van, valoszinuleg nem eltel meg ilyet at, de szex kozben ha nagyon mozognak (nem akarom reszletezni itt, de mindenki el tudja kepzelni) akkor az kellemetlen tud lenni, van, akinek komoly fajdalmat is jelenhet.


Szerintem nincs hulye kerdes. Ennek az oldalnak az a lenyege, hogy mindent meg merj kerdezni anelkul, hogy hulyenek tartananak...

2019. jan. 5. 18:49
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

85E melltartót hordok, és egyetértek az előzővel... A szexhez minek melltartó??? A pasit csak izzítja a cickók látványa és abszolút nem kényelmetlen. Az alvás sem nehézkes, én simán alszom hason is.

30N

2019. jan. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Na látod a nagymellű is azt mondja hogy nem kell szexhez melltartó :)
2019. jan. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!