Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van még olyan aki nagyon...

Van még olyan aki nagyon nehezen talál magának ruhát? Miért alakult ez ki nálatok és így hogyan tudtok eleget tenni a stílusotoknak?

Figyelt kérdés
Érdekel, hogy más is jár-e abban a szerencsétlen cipőben mint én. Majd leírom ha valakit érdekel, de elsősorban a ti "történetetekre" vagyok kiváncsi.
2019. jan. 6. 16:45
 1/6 anonim válasza:
100%
Egyutt erzek veled. En is nagyon nehezen talalok magamnak ruhat. Mint mindenkinek nekem is van egy stilusom. Van ami nagyon tetszik csak nem all jol, vagy nem tetszik es vegul jol all rajtam. Ugyhogy nekem egy vasarlas 1 nap mire megtalalom azokat a cuccokat amik jol allnak. Inkabb alkalmi stilusu ruhakat hordok, nem azt mondom, hogy kosztum vagy baliruha, de inkabb kifinomult darabokat hordok.
2019. jan. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A nadrágok esetében nehezen találni rám valót. Vagy a hossza rossz, vagy csípőmnél nem passzol. Anya varrónő, általában vele megoldjuk okosba. :)
2019. jan. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az aránytalan alkatom miatt eleve alig tudok konfekcióruhát venni (a felsőkkel ugyan nincs nagy gond, de abszolút semmilyen bolti nadrág nem jó rám), a divat sem érdekel és az előálítási költségekkel is tisztában vagyok, ami miatt nem vagyok hajlandó többszörös felárat adni valamilyen ruhadarabért. Ezért aztán megtanultam varrni, így minden passzol rám és úgy néz ki, ahogy akarom.
2019. jan. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is nehezen találok magamra valóbtuhát. Ennek több oka is van. Az egyik az, hogy átlag magasságú viszont eléggé vékony alkat vagyok (sajnos sokszor az xs is nagy rám)

Ráadásul nagyon érzékeny a bőröm is. Így kb csak a pamutból, kasmírból és puhább viszkózból készült ruhákat tudok hordani.

Pluszban csak fekete ruhákat hordok.

Goth/dark ruhákat viselek. Külföldröl rendelem őket. Fűzőket, különlegesebb szabású felsőket és egyberuhákat hordok.

Sajnos nem nagyon találok magamnak a plázás boltokban ilyen cuccokat. Max nagyon alap darabokat (pl fekete garbókat, fekete csőnadrágot) de azt is ritkán


Az a helyzet hogy túl finnyás vagyok.

2019. jan. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az utóbbi pár évben nagyon minimalistává vált a stílusom, de nem tudatosan alakítottam így. Nem szeretek élénk színeset viselni, mert nem passzol a személyiségemhez. Az egyszerű szürke/fekete vagy esetleg más nem rikító színű pólókban érzem jól magam, amin nincs semmi csillogó díszítés, minta is lehetőleg minimális. Ehhez sötétebb farmert szeretek hordani (szakadások nélkül).

A környékemen levő üzletekben farmert még találok is, de ilyen egyszerű felsőket nagyon nehezen. Ezért mostmár a ruháim legnagyobb részét neten rendelem. A méretezéssel néha bajban vagyok, de már kezdem kitapasztalni, hogy a kedvenc boltjaimban milyen méretet kell venni.

2019. jan. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Metionin ***** válasza:
100%
Én kb. ugyanazt tudom írni, mint a 4-es válaszoló. Szintén darkos ruhákat hordok, amiket elég nehéz beszerezni és sokszor drágák is. Csak feketét. Csak olyan anyagot, ami nem szúr, nem fürdőruha anyag (sok hamisított darkos felső/ruha ilyenből van), ami testtel érintkezik, az csak nem műszálas lehet. Alkatra nagyon vékony vagyok, nadrágot venni kb. felér egy szervdonor kiválasztásával, nagyon vékony a derekam de a lábam sportos, alacsony is vagyok, szóval vagy derékra jó lenne de a lábamra nem jön fel, vagy lábra feljön de a dereka 3x akkora vagy csak simán 30 centivel hosszabb mint amekkora kellene, utóbbi a legegyszerűbb mert azt levágom és kész. Ja és hogy teljes legyen a sor, a lábam 2 méret között van, sokszor volt már hogy tetszett a cipő de az x méret kicsi volt, az x+1 meg nagy. Ja igen és még a melltartó, nagyon kis mellem van és utálom a push upot, ekkora méretben meg marha nehéz olyat találni ami nincs a háromszorosára kitömve.
2019. jan. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!