Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cipőben menjek holnap...

Milyen cipőben menjek holnap vizsgázni?

Figyelt kérdés

Csak balerina vagy bakancs van. Szóbeli vizsga.

Gondoltam arra, hogy elviszem a balerinát és ott átcserélem, de akkor hátizsákkal kell mennem. Mennyire gáz(műbőr hátizsák)?



2019. jan. 8. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen vizsga? Én simán elmennek bakancsban, ha nem barna vagy fekete színű.
2019. jan. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, szóval ha barna vagy fekete, abban elmennek, ha más színű, abban nem, az előbb félreírtam :)
2019. jan. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sztem a balerinás ötlet jó
2019. jan. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A bakancs ehhez hasonló:

[link]

2019. jan. 8. 23:17
 5/9 anonim ***** válasza:

Bakancs. Senki nem azt nézi hogy mi van rajtad normális esetben hanem hogy mi van a fejedben :)

És amúgy is egy asztalnál fogsz ülni, szóval inkább egy szép blúz/ blézer legyen rajtad mert deréktól lefele nem is látszol.

Én ilyenkor télen csizmában(nem elegáns), sötét nadrágban és egy fehér vastag bulóverben járok vizsgázni, mert nem akarok megfagyni és úgyis azon múlik a jegy, hogy mennyit tudok..

2019. jan. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vedd fel a bakancsot. Nálunk ma is zuhogott a hó, szerintem egy tanár sem várja el a körömcipőt/topánkát.
2019. jan. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha a cipőd a legnagyobb problémád vizsga előtt, akkor nincs probléma, menni fog a vizsga! :)

Fekete/barna esetén bármelyiket, amelyik nem ázik át, nem csúszol el benne. Nem akarsz aluljáró lépcsőn elesni, balesetezni... fékezésnél ha le van fagyva még 20kmph-val is megcsuszhat az autó egy jó 4-6m-t, ha elcsuszol a zebran, akkor is kilapulhatsz. Egyszer majdnem átéltem.

Szerintem a bakancs ideális erre az időre.

2019. jan. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mehetsz bakancsban, de az is teljesen jó, ha ott atveszed a balerina cipőt.
2019. jan. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja és miért lenne gáz a műbőr hátizsák?
2019. jan. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!