Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez a szemüvegkeret...

Szerintetek ez a szemüvegkeret hülyén néz ki?

Figyelt kérdés

Az a bajom vele,hogy az oldala rózsaszín.18/L vagyok,ilyen korban gáz egy ilyen szemüvegkeret?


[link]

[link]


Azon gondolkozok vegyek-e egy sima fekete keretet, csak az a baj,hogy sokba kerül.



2019. jan. 9. 22:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Semmi különös :) ha illik a keret az arcodhoz akkor teljesen jó. Amúgy a rózsaszín részt a hajad javarészt takarja is.

Sok felnőtt nő visel színes keretet. Egyik barátnőmnek is lila van.

2019. jan. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az is problémám,hogy fiatalabbnak nézek ki alapból,és lehet hogy a keret még ront rajta.
2019. jan. 9. 22:41
 3/12 anonim ***** válasza:
23%

Ha nagyon zavar a rózsaszín rész, akkor próbálj ki takaró frizurákat. De szerintem nem gáz :)

Ismerek olyat, akinek csillámos piros kerete van. Na, az ővé gáz. És 21 éves már..

2019. jan. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Metionin ***** válasza:
91%
Nem gáz az.
2019. jan. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Amúgy ha nagyon zavarna én simán átfesteném. Hobbiboltban 6-700ft-ért kapsz olyan festéket ami a műanyagot szépen befogja.
2019. jan. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de nekem nem tetszik.
2019. jan. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%

Ez kifejezetten nyanyas keret. Oregiteni fog.

N/36

2019. jan. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

A rózsaszín magában még nem gáz, viszont így egyben nekem a tipikus stréber, anya nem enged sehova, még könyvtárba is csak kísérettel fajta lányokat juttatja eszembe.

Nem tudom mennyi a limit, de azért egész olcsón is vannak kicsit divatosabb, vagányabb keretek is. Egy vastagabb, karakteresebb műanyag keretnél bármilyen szín vállalható, ha jól áll.

Egyébként nem vállalhatatlan ez se, ha jól illik az arcodhoz, de azért ez úgy 15 éve volt trendi fazon. A mostaniak közül meg van annyi forma, hogy biztos találsz neked tetszőt.

2019. jan. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez nem is rózsaszín, inkább bíbor, az meg már majdnem piros. Nem feltűnő, főleg, hogy a színes rész nem elől van. Ha leengeded a hajad, egyáltalán nem is látszik. Én azt reméltem, hogy legalább valami macska szem alakú, vagy nagyon kerek...
2019. jan. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Lánynak rózsaszín is gond??


A feketén gondolkozzál el inkább hogy fura lenne e?!

2019. jan. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!