Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyit költötök öltözködésre...

Mennyit költötök öltözködésre egy évszakban?

Figyelt kérdés

Ruha, cipő, táska, kiegészítők, smink, parfüm.

Minden ami a megjelenéshez szükséges.


2019. jan. 10. 01:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Rengeteget....
2019. jan. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igazából változó áktalában tavasszal szoktam a legtöbbet kb 40ezerre saccolnám 🤔🤔
2019. jan. 10. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az ár nagyon változó.

Viszont ahhoz képest milyen sok kombinálható cuccot veszek elég olcsón kijövök (pl harisnyákból van vagy 20-30különböző mintájú, színű)


Sokan le vannak sokkolva, hogy a megjelenésem egyedibb, divatos, modern, de egyben elegáns, de mégis mennyire olcsóbb árban az átlag ruházatom.


Úgy vagyok ezzel, hogy pl nem márkát nézem, hanem a fazonokat/szabást s mit hogyan kombinálhatok változatosabban.

Míg valaki megvesz egy semmilyen sima nacit 20ezerért, én abból veszek pl kedvenc fekete magassarkúmat(magyarba sehol nem találtam, rendeltem) 6200ft, alulról kék - felülről fekete színátmenetes harisnya 600ft, rakott szoknya 3000ft, testre simuló hosszabb egyszerű felső 1600ft, +sál 1200,

Táska saját, de sokan azt hiszik bolti termék ránézésre ->800ft ból alkottam (műanyag lap, szövet, mágneskapcsok, dekorgumi, csat a pánthoz😁), ötszöges bolerom egyik kedvencem 400ft s ez is saját.


A megjelenés látványosabb, mint pl az ő egyetlen gatyája 😂 sokszor bosszankodik mikor meglát...


Smink: Szemkörül korrektorral a karikát "hozzá színezem " a bőröm színéhez, szemceruzám se kopik nagyon, jó ideje megvan s csak a szempillám alatti részt húzom ki ez ad egy természetes hatású kontúrt a szemnek + sűrűbbnek látszik a pilla.


Haj: Nem használok semmi extrát, egy általunk forgalmazott gyógyszerészeti sampont használok, combközépig ér a hajam, rétegesen tépettre vágram, a fufrumat havonta kiigazítom, hogy kiszáríthassam 2hullámos fazonra. (fodrászkodom is, meg művészet több ágához is értek)


Vissza nézem majd hat.idő naplóban kb mennyi az átlag éves kiadás erre

2019. jan. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hat egy télikabát kb 40 ezer, csizma 20. De átlagban 50 körül. Mindig csak pár cuccot veszek egy egy szezonra, de normálisat, hogy akár több évig lehessen használni.
2019. jan. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokat
2019. ápr. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!