Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A nők nagyrésze előbb vesz...

A nők nagyrésze előbb vesz meg egy előnytelen 34-es méretű ruhát mint egy tökéletesen passzoló 38-ast?

Figyelt kérdés

Nem én találtam ki, egy divattal foglalkozó blogról származik a kijelentés.


Viszont fogalmam sincs, hogy kell ezt elképzelni egyáltalán.

Ki az, aki számozás szerint vesz ruhát? Ki az, aki megvenne olyat, ami nem áll jól?

Ill ki a fene mondja meg, ha az adott ruha rajtam van épp, hogy ez most egy 34-es, 36-os vagy épp egy 38-as?


2019. jan. 10. 16:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A 38 egy tök átlagméret. Nem vennék kisebbet,ha nem az a méretem. 27/N
2019. jan. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan venne már meg? Ja, hogy valami nagyokos százezredik "divatblogger" osztotta az észt. :D
2019. jan. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hàt én nem veszek meg kisebbet amiben nem érzem jól magam és kényelmetlen. Mi értelme?🤔😕
2019. jan. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Valami agyafogyott divatblogger lehet, gondolom.

Minden normális ember azt veszi meg amiben jól érzi magát. Ha pedig valami tökéletesen passzol, akkor nyilván sem szűkebb, sem bővebb variációban nem fogom magam jól érezni, akárhogy is néz ki a ruha.

2019. jan. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

nagynéném biztos így tenne, aztán felvenné max 2x és folyamatosan arról panaszkodna, hogy kényelmetlen. ezt cipővel is eljátszotta már nem 1x.


én azt veszem meg, ami kényelmes.

2019. jan. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy ilyen barátnőm. Ducibb lány volt aki folyton a fogyózásról dumált de sose fogyott mert betegesen túlevő volt. De állandóan ez volt nála a téma, hogy mennyit fog fogyni meg alig várja hogy x méretű ruhákat vehessen. Egyszer együtt voltunk vásárolni és megvett egy 2 számmal kisebb gatyát, hogy majd 1-2 hónap alatt úgy is bele fog fogyni, meg hogy ez fogja motiválni a fogyózásban. Természetesen sose fogyott bele, de amúgy hordta a gatyát, úgy nézett ki benne mint a kötözött sonka, majd szétszakadt. Szóval tényleg vannak ilyenek akik testképzavarosak és azt hiszik hogy attól többek, felsőbbrendűek ha kisebb méretűt vesznek és belegyömöszölik magukat. De normális ember nem csinál ilyet
2019. jan. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem jellemző. Max ritkán olyan nőknél, amilyenről az előttem lévő is írt. Engem spec nem izgat hogy hanyas méret van a ruhám címkéjén, rajtam kívül amúgy se tudná senki hogy az hanyas ruha. Általában 34est hordok de van 36os is, ruhafüggő.
2019. jan. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
17%
Onnantól kezdve, hogy fagyban is járnak miniszoknyában, bármiféle női divattal kapcsolatos kérdés értelmét veszíti. Emellett a rossz méret csak egy aprócska kilengés :)
2019. jan. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én S-es vagyok, de simán megveszek M-es kabátot is, mert alá lehet öltözni, kényelmesebb. De biztos, hogy van ilyen, pszichológiai hatása van, egyik barátnőm pl azért nem vett meg egy tök jó nadrágot mert 40-es volt és ő rá 38-as szokott kelleni és elszomorodna mikor látja a méret címkét.
2019. jan. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
27%

Nem talált egyik sem.

Közlöm a megoldást: igen megveszik, méghozzá azért, mert 34-es címke van rajta, de valójában 38-as. Ugyanis: hű de jó, ezentúl mindig itt vásárolok, itt tök jó nekem a 34-es is, ott szemben a másikban meg a 36-os is kicsi.

Utána lehet nézni nyugodtan, szoktak ezzel trükközni.

2019. jan. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!