Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez szép, egyszerű ruha? Jól...

Ez szép, egyszerű ruha? Jól állna?

Figyelt kérdés

[link]

166 cm magas vagyok es vékony modell alakom, kis mellel. Jól állna?



2019. jan. 10. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg de anélkül hogy látnék rólad egy képet elég nehéz megmondani
2019. jan. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ilyen az enyhén homokóra alakú nőknek áll jól. Ha nincs annyira derekad, cicid, melled, akkor ez optikailag egy oszloppá varázsol (saját tapasztalat). Ellenben aminek van valami dísze mellnél, vagy feljebb ér fölül, esetleg A vonalú, az egyből csinossá-nőiessé varázsol.

De persze van akinek tetszik az, hogy egyvonalban van az alakja, azzal sincs szerintem semmi baj.

2019. jan. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Aki ir annak küldök képet.
2019. jan. 10. 21:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Szépnek szép. Egyszerűnek egyszerű-e?! Azt nem tudom. Attól függ hova szeretnéd viselni :)

Amúgy szerintem is kicsit oszloppá varázsolna a ruha. Ilyen ruhàhoz azért jo ha van cici és derék.

2019. jan. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csini, tetszik. Szerintem az ilyenek leginkább homokóra, vagy körte alakon mutatnak. Az egyenes testalkatot méginkább semmilyenné teszi.
2019. jan. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!