Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi ez az animés maszk? És...

Mi ez az animés maszk? És egyáltalán miért animés?

Figyelt kérdés

Erről lenne szó:

[link]

Szóval ez miért animés? Csak mert láttam hogy néhany fan felteszi pl instára hogy ez rajta van.



2019. jan. 11. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kifejezetten animés, inkább csak keleti. Ázsiába nagy divatok az ilyen maszkok és ezzel próbálnak közelebb kerülni ahhoz amit szeretnek. Jó dolog ez, még az arcod sem fázik így télen.
2019. jan. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, k-pop fanoknal is sokat latni, meg tobbet.

Es igen, azsiai. Ugye ott, foleg Kínában nagy a szomog. Ezert eleg sokan hordanak orvosi maszkot. Namarmost, egy sima zold maszk tul uncsi lenne, meg bevetelt is lehet ezzel kovacsolni, igy elterjedt. Mar sokan divatbol viselik.

2019. jan. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Láttam a városomban is. Véleményem szerint szánalmas látványt nyújt.
2019. jan. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a kettes válaszoló is írta nagy a szmog Ázsiában és ezért hordják.

További okai: Ott eléggé odafigyelnek mások egészségére is és ha valaki beteg ilyet hord, hogy ne fertőzzön annyira, ne a levegőbe köhögje ki betegségét. Emellett az ázsiai sztárok hordanak ilyeneket, hogy jobban takarják az arcuk, ezzel próbálják elkerülni a figyelmet, hogy ne ismerjék fel őket vagy csak ne tudjanak róluk rendes képeket csinálni.

Mivel nem akar mindenki zöld orvosi maszkban járkálni, meg ez szövet és tartósabb, csak ki kell mosni, ezért vannak ilyenek és hát akkor már miért ne dobnák fel őket mintával, színekkel.

2019. jan. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel azt akartam mondani, hogy nem animés, nem divatból hozták létre őket és az ott lakó emberek 80%a nem is divatból hordja, csak akik itthon veszik fel ők gondolják úgy, hogy "menő" :)

Még mellé tenném, hogy a nők akiknek nincs kedvük sminkelni, de leszaladnának a boltba azok is szívesen elrejtőznek ezek mögé. Néztem róla pár hónapja egy interjút, amit Japán emberek válaszoltak meg.

2019. jan. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!