Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

Mi ez az animés maszk? És egyáltalán miért animés?

Erről lenne szó:

[link]

Szóval ez miért animés? Csak mert láttam hogy néhany fan felteszi pl instára hogy ez rajta van.

Keress kérdéseket hasonló témákban: anime, maszk, Instagram

jan. 11. 21:44  Privát üzenet  

A válaszok
Nem kifejezetten animés, inkább csak keleti. Ázsiába nagy divatok az ilyen maszkok és ezzel próbálnak közelebb kerülni ahhoz amit szeretnek. Jó dolog ez, még az arcod sem fázik így télen.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jan. 11. 22:13 Privát üzenet

Igen, k-pop fanoknal is sokat latni, meg tobbet.

Es igen, azsiai. Ugye ott, foleg Kínában nagy a szomog. Ezert eleg sokan hordanak orvosi maszkot. Namarmost, egy sima zold maszk tul uncsi lenne, meg bevetelt is lehet ezzel kovacsolni, igy elterjedt. Mar sokan divatbol viselik.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont jan. 11. 22:52 Privát üzenet
Láttam a városomban is. Véleményem szerint szánalmas látványt nyújt.

A válasz 47%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont jan. 12. 07:02 Privát üzenet

Ahogy a kettes válaszoló is írta nagy a szmog Ázsiában és ezért hordják.

További okai: Ott eléggé odafigyelnek mások egészségére is és ha valaki beteg ilyet hord, hogy ne fertőzzön annyira, ne a levegőbe köhögje ki betegségét. Emellett az ázsiai sztárok hordanak ilyeneket, hogy jobban takarják az arcuk, ezzel próbálják elkerülni a figyelmet, hogy ne ismerjék fel őket vagy csak ne tudjanak róluk rendes képeket csinálni.

Mivel nem akar mindenki zöld orvosi maszkban járkálni, meg ez szövet és tartósabb, csak ki kell mosni, ezért vannak ilyenek és hát akkor már miért ne dobnák fel őket mintával, színekkel.

# 4/5Időpont jan. 12. 12:14 Privát üzenet

Ezzel azt akartam mondani, hogy nem animés, nem divatból hozták létre őket és az ott lakó emberek 80%a nem is divatból hordja, csak akik itthon veszik fel ők gondolják úgy, hogy "menő" :)

Még mellé tenném, hogy a nők akiknek nincs kedvük sminkelni, de leszaladnának a boltba azok is szívesen elrejtőznek ezek mögé. Néztem róla pár hónapja egy interjút, amit Japán emberek válaszoltak meg.

# 5/5Időpont jan. 12. 12:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Sí szemüveget utcán lehet hordani vagy túl weird? :D És a divat orvosi maszk?
Valaki használ alvómaszkot rendszeresen mi a véleménye erről?
Milyen webshopok vannak ahol lehet rendelni animés cuccokat?
Szerintetek hol tudnék i love hentai-os maszkot venni? Olyan maszkra gondolok amit a japánok és a kinaiak hordanak utcán, én a Wish-en kerestem de nem találtam sajna.
Lehet venni Magyarországon olyasmi szájmaszkokat mint, amilyen Ayo & Teo-nak van?
Mennyi egy eredeti bape maszk ára?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!