Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy működik a nadrágméretezés?

Hogy működik a nadrágméretezés?

Figyelt kérdés

Csak a fast fashion boltokban általános méretezéssel vagyok tisztában, itt 36-38as a nadrágméretem. Van egy 29es Levi's nadrágom (ez nem tudom hányasnak felel meg, 38 talán?) és ebből már kifogytam. Szeretnék új nadrágokat venni, (netről rendelnék), de ott egy harmadik méretezés van érvényben szerintem: [link]

Valaki, aki ismeri ezeket az összefüggéseket, méretezéseket, meg tudná mondani mi felel meg a 36-os és a 38-as méretnek?

A válaszokat előre is köszi!


2019. jan. 12. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ott van a méretválasztónál egy find your fit felirat amire ha rákattintasz akkor betudod irni a méreteidet és megmondja hogy mekkora kell.
2019. jan. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A nadrág méretezés teljesen önkényes. Jobb boltok adnak mérettáblázatot, hogy az egyes méretek milyen tartományt fednek le (viselő min/max magassága, derékbősége, stb.) vagy mik az aktuális méretei (például nadrágnál derék, ülep, szár).


Ha ezeket megadják, akkor azt meg tudod mérni magadon vagy valamelyik nadrágodon és tudsz a méretednek megfelelőt venni. Ha nem, akkor veszel olyat, ami valószínűleg kb. megfelelő és ha nem jó, visszaküldöd és kérsz másik méretet.

2019. jan. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, ezek közül a Levis meg az egyéb hagyományos farmerek számoznak rendesen, a többi elhúzhat a sunyiba az össze-vissza méretezésével. Tán eltörne a kezük, ha ők is megadnák collban - urambocsá centiben - nem ezzel a káosszal ?
2019. jan. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1.: A find your fit sajnos egyáltalán nem pontos, már próbálkoztam vele én is.

2.: Ahogy láttam pont ennél a márkánál semmi ilyesmi nincs feltűntetve, utánakeresek még.

Köszi mindenkinek!

2019. jan. 12. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!