Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért visel egyre kevesebb...

Miért visel egyre kevesebb lány harisnyát?

Figyelt kérdés

Budapesten láttam néhány lányt harisnyában, de vidéki útjaim során szinte soha.

Miért nem hordanak harisnyát a kisebb városok, falvak lányai?

Szerintem nagyon szép és szexi ruhadarab.

19/f



2019. jan. 12. 10:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
A harisnya+szoknya nagyon elegáns viselet,de manapság már a nadrágokkal, farmerekkel is lehet elegánsan öltözni. Lazábban kezelik már az efajta etikettet.
2019. jan. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
De miért hordanánk? Ha olyan alkalom van hordunk, de a hétköznapokban értelmetlen.Nyáron meg jobb csupasz lábbal...
2019. jan. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Kényelmetlen, könnyen szakad, nem tartós + nadrágban jobbak a formák.
2019. jan. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
Mindig is utáltam, csak akkor hordom ha muszáj.
2019. jan. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
16%
EN ùgy tudom az etikett megköveteli a harisnyát szoknyával.
2019. jan. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

Én speciel utálom a harisnyát! Kényelmetlen, nem komfortos stb... a combfix oké, de nem úgy, h kilátszodjon! Nyáron egyeltalán nem húzok semmi ilyet, mert melegít.

Az ágyban szexi a combfix, szeretem is, de ez más téma!


21/n

2019. jan. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Hordunk, csak nem télvíz idején. Én pl. tavasszal-ősszel szoktam, amikor már jóidő van, azaz nem sülök és nem fagyok meg. A feketét részesítem előnyben.
2019. jan. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%

Én szinte mindig harisnyat hordok szoknyaval/ruhaval.

Eleg prozai okbol, az en 42-44-es meretemre es az ahhoz aranylag keskeny derekamra szamomra nagyon nehez igazan jo farmert talalni, a most divatos derekig ero gatyak meg egyaltalan nem jok ram, ami jo combban-fenekben az derekban rettentoen nagy.

Ugyhogy az utobbi ket evben visszaszoktam a cicagatyara es a harisnyara. Igaz csak feketet viselek, ugyhogy annyira nem valtozatos.

Ja, most telen is azt hordok, idojarastol fuggoen 100-200 denest, utobbi nekem melegebb, mint egy vekony farmer, de hozzatennem, hogy en nem vagyok fazos, de ha az lennek, nem hordanek szoknyat csak azert mert azt jobban szeretem.

Szoval a legtobb lany azert nem hordja, mert igazabol nem praktikus viselet, serulekeny, maceras mosdoba menni (haromszor annyi ido mire felrangatom magamra, rapatentolom a bodyt, stb), konnyen kiszakad akar attol is, ha valaki hozzaer a szatyraval, ha osszeadod az elszakadt harisnyak arat, horribilis osszeg, van aki nem birja az anyagat, ne szereti, stb. Kenyelmesen is lehet csinosan oltozni, de a harisnyat hordo nok nagy resze se abbol az indittatasbol huzza fel hogy szexi legyen az utca nepenek.

2019. jan. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
Én vidéki vagyok és nagyon sokat hordok harisnyát, amikor tehetem mindig hordom, inkább a vastag pamutot, ezt szeretem a legjobban, szinte minden nap veszek fel harisnyát még idehaza is abban vagyok, én egyszerűen imádom a harisnyanadrágot és szerintem nagyon szexi is:)!
2019. jan. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
26%

Lábfetisiszta perverz pasiként kifejezetten esztétikai örömöt nyújt egy harisnyás láb látványa.


DE! Megértem a nőket, ha nem hordják, mert egy értelmetlen koncepció.


Nadrággal, cipővel teljesen jó a zokni. Nyáron meg a mezítlábas semmi.

A harisnya nem is melegít, de legalább jó kényes és mindentől kiszakad, felszalad stb.


Sosem értettem, hogy mi a jó benne.

2019. jan. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!