Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

Erről a cipőről mi a véleményetek? Szerintetek - a viselésével kapcsolatban - az mennyire "hátrányos", hogy nincsenek rajta cipőfűzők, hanem csak egyszerűen bele kell bújni a lábunkkal?

[link]

Keress kérdéseket hasonló témákban: Deichmann, cipő

jan. 12. 12:54  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

A közeljövőben elmennék valamikor a Deichmannba új cipőt venni (a régi tönkrement), nekem tetszik ez a fajta típus, ám vannak olyanok, akik szerint a cipőfűző nélküli cipők hordása nem éppen a "legbiztonságosabb". Ti mit gondoltok erről?

# 1/8Időpont jan. 12. 12:58 Privát üzenet
Odivatu

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont jan. 12. 13:12 Privát üzenet
Én személy szerint nagyon szeretem az ilyen "bedugós" cipőt de ez a cipő nagyon gáz!Szerintem nagyon papis!(50+)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont jan. 12. 13:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Akkor egy fiatalemberen nem állna túl jól?(22 leszek idén)

# 4/8Időpont jan. 12. 14:28 Privát üzenet
Alapvetően nincs baj,a nem fűzős cipőkkel,de ez valami borzasztóan néz ki,pláne ha 22éves vagy.Ezt maximum egy 70éves idős bácsin tudom elképzelni.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont jan. 12. 15:25 Privát üzenet
így így én is ezt mondom 50+-os emberek hordanak ilyet!

# 6/8Időpont jan. 12. 16:28 Privát üzenet
Mostanában inkább iyleneket hordanak ilyen alkalmiak közül: [link]

# 7/8Időpont jan. 12. 16:30 Privát üzenet
Nehogy megvedd ezt. Valami bűnronda. Nagypapám is divatosabb ennél pedig 75 éves. Jesus. :(

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont jan. 12. 19:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Pulcsi nyomtatással kapcsolatban kérnék segítséget, hogyan működik ez?
Vissza szeretnék küldeni a pull and bear-be ruhát, mérteprobléma miatt. A csomagra a magyar címüket irjam rá vagy nem kell semmit és majd a futár tudja? Mert ezzel kapcsolatban nem írnak semmit.
Kontaklencse viselésével kapcsolatban tudnának segíteni a témában jártasak? De légyszi tényleg csak hozzáértők írjanak
Volt már 3D tartós szempilla hosszabbításod? Mennyire volt tartós? Mire kell figyelni a viselésével kapcsolatban?
Milyen rossz tapasztalatotok van a köldökpiercing viselésével kapcsolatban?
Mi a tapasztalat a hálós adidas alsó-felső viselésével kapcsolatban? Kényelmes, vagy nagyon izzasztós? Eredeti lehet, vagy utánzat? Mosási tapasztalatok? /színtartó, alaktartó? /

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!