Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 33-35 éves korban hogy illik...

33-35 éves korban hogy illik egy nőnek öltöznie? Melyek az örök darabok?

Figyelt kérdés
Nem a Holdról jövök, de már megkaptam tavaly is, hogy nem illik már farmer rövid naci, a tunika stb.... 170 cm vagyok és vékony. Edzek. Lehet, nem találtam meg a stílusom 33 évesen?!
2019. jan. 13. 13:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, hogy aki szerint nem illik 33 évesen a rövid nadrág, az nem vékony?
2019. jan. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
De! Vékony. Tény, nem egy a stílusunk.
2019. jan. 13. 13:17
 3/28 anonim ***** válasza:
91%
Úristen, 33 évesen miért ne vehetnél fel rövidnadrágot meg tunikát? Síruhába kéne járnod nyáron mert nem vagy 20 éves? Nem tudom ki mondta ezt neked de sürgősen távolítsd el az életedből.
2019. jan. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Középvezető beolsztásban dolgozom, nincs dress code.. nyilván megbeszélésre kiöltözöm. Ha olyanom van, veszek fel nyáron egybe ruhát, van 2-3 darab, de valahogy nem az igazi. Utcára én mèg lazàn felveszem a szaggatott farmert is, imádom őket. Farmer shortjaim combközépig érnek, szeretem a slip On cipőket, nagyon színesen nem öltözöm. Baige, kék, piros, fehér, fekete, ezek a színek dominálnak.


Köszi a vàlaszokat, kicsit megnyugodtam, hogy nem velem van a baj.

2019. jan. 13. 13:37
 5/28 A kérdező kommentje:
Munkatàrsaim szóltak le.. mindketten idősebbek és túlsúlyosak.
2019. jan. 13. 13:38
 6/28 A kérdező kommentje:
Anyám a vékony, aki a legjobban kiosztott, hogy miért így öltözöm.
2019. jan. 13. 13:38
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

31 éves vagyok, de úgy nézek ki, mint egy tini.

Ha kiöltözöm, inkább tűnök konzervatív tininek, mint csinos 30 évesnek. Testalkatom nőies, de az arcom nagyon gyerekes, ráadásul alacsony vagyok.

Ettől még nem úgy öltözöm, mint a tinik pl. nem veszek fel óriási felirattal ellátott pólót.

Nem mellékesen a gyerekosztályon több rám való ruha van, mint a női részlegen. De arra figyelek, hogy ne a gyerekemmel egyforma ruhát vegyek. 😄

Ha nem lóg ki semmid és nem csillám unikornis ruhákat veszel fel, akkor megfelel az életkorodnak.

2019. jan. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Igaz,én 40 vagyok,de vékony és edzett alkatú.Szóval én már a kicsit idősebb korosztály aspektusából szemlélem az öltözködést.A második kérdésedre válaszolva, az örök darabok az én szekrényemben következők:

Ballonkabát

Szövetkabát

Elegáns sötét (kék,szürke,fekete...) nadrág

Farmer (nálam egyszínű mind és nem szakadt) fekete,kék,fehér,rózsaszín (nekem)

Ceruzaszoknya

Ing világos színben

Fekete ruha (az a bizonyos kis fekete,de sokszor megmentett!)

Nekem még van egy bézses és egy kék alul virágmintás ruhám is alkalmakra (sokat hordom őket)

Bőrkabát

Csizma (nekem egy bordó Tamaris)

Fekete és nude elől zárt cipő

Blézer (szürke,fekete,kék)


Hát ennyi. A többi a kiegészítőkön (felsők,blúzok,övek,sálak,ékszerek,táskák) és a Te Ízléseden múlik.


Rövidnadrágról szólva...gondolom nem most télen hordod? Azért az szerintem nem mindegy milyen hosszú és szűk.


Meg még annyit hozzátennék,hogy bár nálunk (munkahely) nincs írott dress code,de íratlan azért van....és rengeteg olyan helyzet,amikor elegánsabban kell felöltöznünk,legtöbbször színpadra koncertekre.

2019. jan. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen munkahely. Nálunk szóltak a rövidnadrágért, férfinak, nőnek életkortól függetlenül. (pedig nem ügyfeleztünk.)
2019. jan. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
25%

Amíg középvezetőként dolgoztam fel nem vettem volna rövidnadrágot. Szandált is csak nagy hőgutában.

Szerintem munkába jobban figyelhetnél az öltözködésedre, főleg ha már meg is szóltak érte.

2019. jan. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!