Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 33-35 éves korban hogy illik...

33-35 éves korban hogy illik egy nőnek öltöznie? Melyek az örök darabok?

Figyelt kérdés
Nem a Holdról jövök, de már megkaptam tavaly is, hogy nem illik már farmer rövid naci, a tunika stb.... 170 cm vagyok és vékony. Edzek. Lehet, nem találtam meg a stílusom 33 évesen?!
2019. jan. 13. 13:12
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
28n
2019. jan. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
51%
33 évesen messze nem vagy még öreg,de azért a tini stílust kerüld(nálam a szaggatott farmer,az)mert gondolom fontos hogy nőnek nézzenek,ne pedig gyereknek.Persze ez nem azt jelenti hogy, úgy öltözz mint egy idősebb.Farmer rövidnadrág az jó,a tunika is,egy jó minőségű leggingsel még csinos is.
2019. jan. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Utcára veszem fel, nem a munkában. Ott normális farmer+hozzá illő felső, tunika, vagy body.

Arcom nekem is kislányos, néztek már a lányom nővérének is. Mivel figyelek magamra, a bőrömön sem látszik a korom, átlag 25-nek néznek.

Én azt gondolom, hogy ezek jól állnak nekem.

Télen nem hordok rövidet, nyilvánvalóan. Csak rendezgettem a tavaszi-nyári holmikat, és akkor jutott eszembe. Nem tudom eltalálni hogy a 2 igazán besavanyodott és testes, 50 éves kolleginák irigykedésből vagy tényleg építő jelleggel.. de inkább az előbbi. Anyám meg a MISS típus, állandóan kosztümökben. Az ő véleménye, hogy a szakadt farmer a csóróság, a lányom meg revansot akart venni és vennem kellett 3 szaggatottat neki is.

Egyébként most, hogy felvilágosított az egyik kedves válaszoló, jött a ráébredés, hogy bizony rendelkezem örök darabokkal.

A férjem vezető beosztásban van, neki is kifejezetten tetszik a vonal, amit hordok.

Nem vagyok örök tini, de jól érzem magam a bőrömben, szeretek 33 lenni, szerintem ez a lényeg. A kis kamaszom egyébként a legnagyobb kritikusom, már úgy értve, akinek tényleg számít a véleménye, szerinte így vagyok jó.

Köszi nektek, zöld kezek!

2019. jan. 13. 16:26
 14/28 A kérdező kommentje:

Még egy dolog:

Ügyfelekkel nem találkozom, mert nem én vagyok a kapcsolattartó. Napi 2x lát bárki is, aki nem az osztályon van. Amikor megérkezem és amikor távozom.

2019. jan. 13. 16:30
 15/28 anonim ***** válasza:
0%
#12 a szaggatott farmer az nem "tini stílus", hanem hajléktalan...
2019. jan. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Szerintem nem egyre gondolunk. Nem a tele lyukakkal.. de nem baj, a te véleményed pont nem számít 😊
2019. jan. 13. 16:37
 17/28 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem nem gàz a szakadt farmer!

Egyik tanárom 52 éves és nagyon ízlèsesen öltözködik. Ő is szokott felvenni térdnél csíkban kivàgott nadrágot. És nem néz ki gázúl benne. Tudni kell viselni a ruhàkat.

Szerintem ami fontos: a bőrőd,szemszíned,hajszíned alapjàn megállapított színévszak stílus szerinti ruhàk vásárlása(röviden:a hozzàd illő színek hordása), az alakodhoz megfelelő ruha szabások, megfelelő méret. Az eseményekhez,időjàráshoz passzoló ruhadarabok hordása.

Nem feltétlen kell sok ruhàt venni, fontos hogy jól kombinalhatóak legyenek.

Fontos hogy te érezd benne jól magad,és ne hallgass irigy, begyöpösödött, öreg boszorkakra! :)

2019. jan. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm, én is így gondolom :) a szemem színe kék, hajam szőke és barna (balayage) szolizom, így a bőröm barna. Szerintem a beige, a kék, a piros, a fekete, fehér, néha szürke jól áll, legalábbis kifejezetten jól érzem magam benne.

Minden ruhát lehet jól és ízlésesen hordani. Vannak kedvenc designer darabjaim, azokat is szeretem. A napi öltözet(színben) mindig kifejezi az aznapi kedvem.

2019. jan. 13. 17:58
 19/28 anonim ***** válasza:
49%
A szaggatott farmer az gáz. Nem csak 34 évesként. Ugye te sem tudod megindokolni, hogy miért lenne kényelmesebb vagy praktikusabb, mint a nem szaggatott?
2019. jan. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
36%

Miért kéne megindokolnia? Nyilván nem CSAK szaggatott farmert hord, hanem azt is, mert divatos és tetszik neki. Egybénként meg lehet ízlésesen és nőiesen is kombinálni a szaggatott farmert nem csak neccharisnyával meg hasvillantós pólóval. Legalábbis egy ilyen összeállításról nekem se hajléktalan se tinilány nem jut eszembe: [link]

[link]

2019. jan. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!