Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen méretű melltartó...

Milyen méretű melltartó kellhet a barátnőmre? Lányok válaszát várom

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni egy melltartót neki amit nagyon szeretne. A probléma az hogy s-m-l méretekben elérhető. Nem tudom az ő méretét viszont elég kicsi mellei vannak szóval én az s-re szavazok. Aki jártasabb a témában tudna segíteni?

2019. jan. 13. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Valami relevánsat írj már, kb hány kiló,hány centi

De ha megnézed valamelyik felsojet, az abba beleírt méret tökéletes lesz.

2019. jan. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi a kicsi?? Aki a nagyhoz van szokva annak a közepes is kicsi.
2019. jan. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

54kg és 170-75 cm

Nem vagyok a nagyhoz szokva egy valóban kicsi mellről beszélünk

2019. jan. 13. 21:14
 4/8 anonim ***** válasza:
S kell neki. Én 175 cm vagyok és 55 kg, amíg nem volt megcsináltatva a mellem addig nekem is S kellett. És nekem is pici cicim volt.
2019. jan. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért így nagyon nehéz megmondani.

Attól hogy megvan a magasság és a súly, még lehet hogy úgy oszlanak el a kgok rajta, hogy alul erősebb, így elég az S-es, de ha szélesebb a háta-válla,akkor hiába kicsi a cicije, Mes kell.

De milyen melltartó az amit így méreteznek? A melltartókat kosár és körméret alapján kell választani

2019. jan. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja még annyi, hogy kínai méretezés vagy európai? Mert mikor én voltam 170 cm 55 kg, akkor Mes ruha épphogy jó volt rám, de kínaiból volt hogy XL-es sem jött rám
2019. jan. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kattints a linken a méretezés alatt a "Size & Fit" gombra

[link]



Ha tudod a hagyományos méretét (pl. 75B ) akkor azt itt átkonvertálja az S/M/L számozásba, de ha ezt se tudod, megmérheted és beírhatod az adatait és kiszámolja neked a kalkulátor.

2019. jan. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Európai méret. Igazából mindenhol vékony ugyhogy az s lesz a nyerő szerintem is. Köszönöm a válaszokat
2019. jan. 14. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!