Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

Milyen méretű melltartó kellhet a barátnőmre? Lányok válaszát várom

Szeretnék rendelni egy melltartót neki amit nagyon szeretne. A probléma az hogy s-m-l méretekben elérhető. Nem tudom az ő méretét viszont elég kicsi mellei vannak szóval én az s-re szavazok. Aki jártasabb a témában tudna segíteni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: melltartó, barátnő

jan. 13. 19:07  Privát üzenet  

A válaszok

Valami relevánsat írj már, kb hány kiló,hány centi

De ha megnézed valamelyik felsojet, az abba beleírt méret tökéletes lesz.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont jan. 13. 19:17 Privát üzenet
Kinek mi a kicsi?? Aki a nagyhoz van szokva annak a közepes is kicsi.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont jan. 13. 19:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

54kg és 170-75 cm

Nem vagyok a nagyhoz szokva egy valóban kicsi mellről beszélünk

# 3/8Időpont jan. 13. 21:14 Privát üzenet
S kell neki. Én 175 cm vagyok és 55 kg, amíg nem volt megcsináltatva a mellem addig nekem is S kellett. És nekem is pici cicim volt.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont jan. 14. 10:23 Privát üzenet

Azért így nagyon nehéz megmondani.

Attól hogy megvan a magasság és a súly, még lehet hogy úgy oszlanak el a kgok rajta, hogy alul erősebb, így elég az S-es, de ha szélesebb a háta-válla,akkor hiába kicsi a cicije, Mes kell.

De milyen melltartó az amit így méreteznek? A melltartókat kosár és körméret alapján kell választani

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont jan. 14. 13:56 Privát üzenet
Ja még annyi, hogy kínai méretezés vagy európai? Mert mikor én voltam 170 cm 55 kg, akkor Mes ruha épphogy jó volt rám, de kínaiból volt hogy XL-es sem jött rám

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont jan. 14. 13:56 Privát üzenet

Kattints a linken a méretezés alatt a "Size & Fit" gombra

[link]

Ha tudod a hagyományos méretét (pl. 75B ) akkor azt itt átkonvertálja az S/M/L számozásba, de ha ezt se tudod, megmérheted és beírhatod az adatait és kiszámolja neked a kalkulátor.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont jan. 14. 15:27 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
A kérdező kommentje:

Európai méret. Igazából mindenhol vékony ugyhogy az s lesz a nyerő szerintem is. Köszönöm a válaszokat

# 8/8Időpont jan. 14. 16:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egerben hol lehet kapni 120D méretű lehetőleg merevítős melltartót? 21/F
Munkahelyen mennyire illetlenség melltartó nélkül lenni?
Lányok akik 85D-s mellel rendelkeznek. Ti is nehezen találtok melltartót ebben a méretben?
Opitz Barbi - Nincs több romantika klipjében hord egy sportmelltartoszerűséget. Hol lehet olyan venni, vagy hasonlót?
Ha push-up melltartót veszek akkor egyel nagyobb méretbe kell vennem melltartót vagy ugyan akkora méretben?
Melltartó kérdés? Ha mellbe szorít a 80b, de a hátamon jó. Akkor 85b vagy 80c a megfelelő méret?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!